Redemption Reapers vychází 22. února

RPG strategie ženci výkupů Bude spuštěn digitálně pro Playstation 4A PřepínačA PC přes parní 22. února za 49,99 $ pro vydavatele Interaktivní binární opar a vývojář Adglobe oznámit. Fyzické vydání je naplánováno na konec dubna. Bude mít anglické a japonské možnosti hlasového projevu a podporu pro angličtinu, japonštinu, francouzštinu, italštinu, němčinu, španělštinu, portugalštinu, ruštinu, čínštinu (zjednodušenou a tradiční) a korejštinu.

ženci výkupů„Inteligentní bojová mechanika doplňuje dojemný příběh odehrávající se během válečného konfliktu,“ uvedl v tiskové zprávě Hiroyuki Kobayashi, generální ředitel Binary Haze Interactive. „Těšíme se na to, až budeme sledovat, jak naši hráči prozkoumají tento příběh a otestují kreativní taktiky, jak si 22. února zajistit vítězství.“

Zde je přehled hry prostřednictvím Binary Haze Interactive:

Redemption Reapers, podporovaný impozantním kontingentem AAA průmyslových veteránů, je originální příběh vytvořený režisérem Hiroyuki Kobayashi (producent, Ender Lillis: Tichí rytíři), s designem vyvážení hry s laskavým svolením společnosti Tactical RPG Veterán Masayuki Horikawa (ředitel seriálu, ohnivý znak; Plánování, Srdce království III), Tomokazu Fukushima (scénář, metal Solid GearA Války za svobodu) a Ri Kondoh (hudba, Bayonetta série, ohnivý znak série).

Hvězdné hlasové obsazení přivádí svět k životu, včetně Alejandry Reynoso (CastlevaniaA Dota 2), Jason Špaček (tajemnýA Teen Titans GO!), Kyle McCarley (13 Guardians: Aegis of RuinA Třmen: Automat), Allegra Clark (Apex LegendsA Dragon Age: Inquisition), David Lodge (Osoba 5A Final Fantasy Patnáctý) a Caleb Yen (Hra oliheňA Trojúhelníková strategieA Útok na Giants).

Zůstává jen ten nejslabší záblesk naděje, když hrozivá Armáda smrti zabije všechny, co jim stojí v cestě, a kdysi opovrhovaná skupina žoldáků se stává jedinou obranou proti úplnému zničení. Veďte poslední obranu lidstva proti zlu, brigádu Ashen Hawk, a bojujte o záchranu proti brutálním nepřátelům pomocí strategické týmové taktiky, překvapivých útoků a synergie zbraní.

Pečlivě naplánujte každý pohyb brigády přes válkou zničené vesnice, hrady a sněhová pole, abyste obklopili nelítostné murety dokonalými lokacemi. Nasaďte každého válečníka podle jeho sil a schopností, ovládněte taktiku na dálku, boj zblízka a stealth. Uvolněte své speciální schopnosti a dejte Ashen Hawk Brigade výhodu v bitvě. Obětujte maximální poškození pohybu a pohybu tyče pomocí speciálních dovedností, jako je „Butterfly Bite“, a vyveďte nepřátele z rovnováhy pomocí útoků vržených v „Stunning Stance“.

Vylepšete svou brigádu, vybavte ji zbraněmi a předměty získanými po vítězstvích a navazujte vztahy mezi členy týmu prostřednictvím bitevních pout. Objevte osobní příběhy každého člena Ashen Hawk a provádějte dialogy ve hře, které ovlivní vztah mezi vašimi spolubojovníky.

Níže se podívejte na nový trailer. Podívejte se na novou sadu screenshotů v galerii.

Přehled hry

Einglish

japonský

READ  Náhodně: Dokonce i Suda51 hraje o víkendu Super Mario 3D World + Bowser Fury

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *