Red Wings navrhla Jacoba Vranu na výjimku

Detroit Red Wings v úterý překvapivým krokem umístil útočníka Jacoba Vranu na výjimku. (Getty Images)

Chris Johnston z TSN v úterý oznámil, že Detroit Red Wings umístil útočníka Jacoba Vranu na výjimku.

Šestadvacetiletý Vrána nastoupil v této sezóně pouze ve dvou zápasech, v nichž zaznamenal gól a asistenci. 19. října se připojil k programu NHL Player Assistance Program/NHLPA, jehož cílem je nabídnout hráčům léčbu duševního zdraví a problémů se zneužíváním návykových látek.

„Pro mě osobně nemám chuť se o nic dělit [about why I was in the program]. Jsou to moje osobní důvody.“ Frána to řekla novinářům Když se minulý měsíc vrátil do Red Wings. „V životě jsou větší věci než hokej. Budete se zabývat některými věcmi, které jsou větší než hokej nebo co by to mohlo být. Je důležité se takto rozhodnout.“ [before] pozdě. Kromě toho musíte ve svém životě a hokeji udělat několik důležitých rozhodnutí.“

Frana byl obnoven 16. prosince a poté, co se zúčastnil několika tréninků s Detroitem, byl přidělen do AHL Grand Rapids Griffins na kondiční službu. Nedokázal získat ani bod a minulý týden měl ve třech zápasech s Griffins hodnocení -5.

Český rodák z Prahy nastřílel v minulé sezóně 13 gólů a 19 bodů ve 26 zápasech poté, co vynechal 56 zápasů po operaci ramene. Vrana je ve druhém roce tříletého kontraktu na 15,75 milionu USD (5,25 milionu USD) podepsaný s Detroitem v srpnu 2021.

Navzdory jeho snaze zůstat zdravý v době, kdy působil v Red Wings, Vrana jistě přitáhne zájem týmů, které chtějí přidat do svého seznamu útočnou palebnou sílu.

Red Wings získali Vranu z Washington Capitals v dubnu 2021 jako součást balíčku pro útočníka Anthonyho Mantha.

READ  Otevření kina v Dukovani: společnosti

V 323 zápasech NHL nastřílel Vrána 98 gólů a 91 asistencí za 189 bodů a v sezóně 2019-20 zaznamenal 52 nejlepších bodů kariéry. S Capitals vyhrál v roce 2018 Stanley Cup.

Více od Yahoo Sports

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *