Recenze: M1 Max MacBook Pro o tři měsíce později

Nyní je to již několik měsíců Modely MacBook Pro M1 Pro a M1 Max Zahájena v říjnu, Macovy fámy Video editor Dan Barbera používá jeden z nových strojů od jeho debutu. navíjet Macovy fámy Dan na svém kanálu YouTube sdílel tříměsíční recenzi svého MacBooku Pro, aby zjistil, jak to v průběhu času ovlivnilo a jak změnil jeho pracovní postup.

Dan používá 16palcový MacBook Pro s texturou M1 Max S 10 výpočetními jádry a 32jádrovým GPU, neboli špičkovým čipem. Zařízení je vybaveno 32GB RAM a 1TB SSD, což je předkonfigurovaná high-end verze nabízená společností Apple.

Při používání je MacBook Pro téměř dokonalý, ale Dan ve svém videu prošel několika stížnostmi. MacBook Pro padá a restartuje se při použití ve véčkovém režimu, což lze přičíst příslušenství Thunderbolt třetích stran.

Poruchy SSD se mohou objevit také náhodně při přenosu snímků z externího disku. Někdy jsou přenosové rychlosti pomalé až k bodu procházení, což je problém, který se vyřeší restartem. To byly dva hlavní problémy, se kterými se Dan musel potýkat, jinak by neměl žádné problémy. Celkový výkon je vynikající, obrazovka je pěkná a další porty jsou užitečné.

Pro ty, kteří zvažují koupi, Dan říká, že by si přál, aby pro potřeby úpravy videa použil 2TB SSD přes 1TB, a není si jistý, zda je spokojen s hmotností a velikostí 16palcového MacBooku Pro, když je k dispozici Stejná funkce je k dispozici s menším a přenosnějším 14palcovým MacBookem Pro.

Nezapomeňte se podívat na Danovo video pro jeho úplnou recenzi a řekněte nám v komentářích, jak se vám líbí rok 2021 M1 Pro/M1 Max‌ MacBook Pro, pokud jej máte.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.