Recenze filmu ‚Dungeons & Dragons: Honor Of Thieves‘: Tato série je obrovským hitem

Recenze filmu ‚Dungeons & Dragons: Honor Of Thieves‘: Tato série je obrovským hitem

Skupina banditů se vydává na dobrodružství Connect-the-Dots Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, což je odlehčená, ale nesmírně zábavná adaptace věčně oblíbené hry na hrdiny. Tato novinka minulý víkend otevřela filmový festival South by Southwest 2023 a v pražských kinech bude mít premiéru od 31. března.

Připočítán jako otec všech moderních RPG, World Dungeony a draci Je to z velké části ponecháno na fantazii svých hráčů. To je silná i slabá stránka, pokud jde o vytvoření adaptace pro velké plátno, což dává tvůrcům hodně svobody, ale ne moc směrů, pokud jde o již existující postavy, příběhy nebo místa, na kterých by mohli stavět. Verze z roku 2000, která se natáčela v Praze i jinde v České republice, je všeobecně považována za jeden z nejhorších velkých filmů posledních desetiletí.

na Dungeons & Dragons: Honor Among Thievesa režiséři John Francis Daley a Jonathan Goldstein, kteří dříve spolupracovali na Fun herní večer Špatný příjem dovolenáMáte nelehký úkol přetvořit oceány materiálu ze hry v něco, co ocení jak fanoušci, tak nováčci.

Výsledek, možná překvapivě, je wow: Čest mezi zloději je vzrušující dobrodružství plné sympatických postav, skvělých praktických vizuálních efektů a velké dávky humoru. Ve srovnání se seriózními franšízami jako Pán prstenů A hra o trůnyToto D&D může být také živá akce partner.

Chris Pine to všechno spojí jako Edgen, člen dobrého Harperse, který se po smrti své ženy vzdá svého povolání a stane se banditou. Pine, jehož sarkastické žerty jsou částečně Jason Bateman a částečně Ryan Reynolds, je nejvíce sexy, jakou kdy sdílel, a dokonale se hodí k materiálu.

Edgin se spojí s válečnicí Holgou (Michelle Rodriguez), mladým kouzelníkem Simonem (Justice Smith) a měňavkou Doric (Sofia Lillis) a s pomocí mystiky Zink (Reggie Jean Page) se vydává na výpravu za záchranou své dcery Kiry (Chloe). Coleman) ze spárů zloděje a násilníka.Forge (Hugh Grant), který s pomocí zlé čarodějky Sofiny (Daisy Head) ovládl království Neverwinter.

READ  Trenéři Kolaches se vracejí s novou stránkou Urbandale a větším seznamem

Všechny tyto osobnosti jsou konkrétními členy Dungeony a draci Třídy, kteří mají schopnosti, jedinečné předměty a příběhy údajné důležitosti. ale zatímco Čest mezi zloději Jméno nese všechny ty správné detaily pro fanoušky, nikdy se nezabředává do detailů, kromě dlouhého příběhu zahrnujícího postavy Sofiny a Xenka.

namísto, Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves je osvěživě zjednodušující dobrodružství, které se řídí snadno pochopitelným vzorcem: aby dosáhli svého cíle, musí naši hrdinové získat určitý předmět, který jim umožní splnit určitý úkol a tak dále.

A během svého dobrodružství se naši hrdinové znovu a znovu ocitají v situacích, kdy se s tím potřebují dostat pomocí svých jedinečných předmětů a schopností. Edgin, který nemá kromě hraní na loutnu žádné vlastní dovednosti, je virtuálním vůdcem a „plánovačem“, který reprezentuje publikum: ví, s čím jeho tým pracuje a jak spojit své síly, aby vyřešil současnou záhadu.

Je to tak osvěžující Dungeons & Dragons Znovu a znovu se spoléhá na tento druh kreativního řešení problémů a simulaci původní hry pro její výzvy. Nejsou zde žádné scény, kdy by se postavy „plácaly“ z problémů nebo na sebe navzájem kouzly Harry Potter nebo Pán prstenůve kterém publikum nechápe, co vidí jiného než údajnou moc kouzelníka.

Působivé je také to, jak se tvůrcům daří souvisle prezentovat všechny potřebné prvky v kontextu akčních scén. Vrcholná bitva zahrnuje několik želatinových kostek, prvek hry, jak to funguje a jak to hrdinové mohou využít ve svůj prospěch, to vše vyjádřeno během několika sekund uprostřed neustálé akce.

Navzdory dlouhému běhu a zjednodušenému vyprávění, Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves Je to zábavné, vzrušující dobrodružství, které se možná pohybuje příliš rychle a snaží se do svého příběhu zahrnout hodně. Více času s některými fiktivními postavami, láskyplně vytvořenými s praktickými efekty, by bylo vítáno.

READ  cesta kolem světa '; Zde je kompletní rozvrh a další informace

I když se teprve uvidí, zda svět Čest mezi zloději Dostatečně výkonný na spuštění filmu Dungeony a draci Universe, jako samostatný film, je tento navržen tak, aby uspokojil téměř všechny diváky a napravil některé předchozí křivdy franšízy.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *