Recenze Euro 2020: nejlepší, nejhorší a podivné | buvolí sporty

Recenze Euro 2020: nejlepší, nejhorší a podivné |  buvolí sporty

Zlepšením cíle je zoufalý Marshallův ponor do zoufalého pokusu zabránit vstupu míče. Nikam se nedostal a skončil zapletený do sítě.

Tento gól by byl možná největším cílem turnaje a pomohl Čechům k výhře 2: 0 v Hampden Parku ve skupinové fázi.

Když Kylian Mbappe viděl penaltu schválenou švýcarským brankářem Janem Sommerem, který ukončil penaltový rozstřel a vyřadil Francii z posledních 16, zklamáním – někteří by mohli říci zklamání – turnaj vyvrcholil hráčem, který byl považován za novou hvězdu turnaje. Světový fotbal.

Útočník na Euro 2020 nebodoval ve čtyřech zápasech, což začal nepříjemně poté, co třetí den turnaje oznámil spor s týmovým kolegou Olivierem Giroudem. nezlepšilo se.

Mbappe, vycházející hvězda světového poháru 2018, se jistě vrátí, ale na svůj první zážitek z evropského šampionátu nebude rád vzpomínat.

Francouzský trenér Didier Deschamps byl ve své technické zóně a čekal na zahájení zápasu svého týmu s Německem, když byl donucen vklouznout do svého bunkru a dát si ruce na hlavu, když trosky padaly shora.

Demonstrant Greenpeace právě vklouzl na stadion na padáku, ztratil kontrolu a zasáhl dráty stropní kamerou. Díky tomu se odvrátil od hrací plochy k hlavní tribuně stadionu a stěží vyčistil hlavy diváků.

READ  Sportovní aktualizace – sobota 8. dubna – PembinaValleyOnline.com

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *