Reakce na sociálních sítích na to, že Arkansas při porážce na silnici č. 2 v Alabamě šílí

Byl to příběh dvou polovin v Tuscaloose v sobotu odpoledne Arkansas klesl na č. 2 Alabama 86-83.

a Razorbacks V prvním poločase narostli až o 11 bodů, ale ve druhém poločase byli až o 12 bodů nižší. Velká část bojů Arkansasu ve druhém poločase vznikla z trestných hodů a obranného skla.

Navzdory dvojciferným ztrátám 3:08 do konce hry se Razorbacks shromáždili a snížili náskok Alabamy na méně než dva, přičemž do konce hry zbývalo 7,8 sekundy. Rada ReikiJeho poslední zoufalství u bzučáku bylo mimo cíl a Arkansas utrpěl čtvrtou prohru v zápase SEC, když ve hře vedl až o 10 bodů.

Nick Smith Jr Odehrál další skvělý zápas, zaznamenal 24 bodů a odehrál celých 40 minut. Dave Davis Měl také obrovskou hru a přidal 21 bodů ve svém prvním velkém vystoupení od Smithova návratu do sestavy.

Zde je to, co říkají o Arkansasu, který neuspěl ve své překvapivé nabídce na Alabamu.