Raymond van Barneveld by udělal „první nohu“ poté, co si zajistil střetnutí s Michaelem van Gerwenem

Raymond van Barneveld

Raymond van Barneveld vyhrál druhé kolo turnaje Interuitten European Darts Open, když v Leverkusenu porazil Čecha Filipa Sebestu.

Nizozemský veterán se nyní utká s Michaelem van Gerwenem po vítězství 6:3 v působivém zápase proti Sebestě, který měl průměr přes 98 a proměnil všechny tři své pokusy na double, což zahrnovalo 121 zakončení v předposledním prvním zápase.

Byl to jeden z 16 zápasů prvního kola v pátek v Osterman Areně.

Van Barneveld se v sobotu večer setká se svým bývalým parťákem z mistrovství světa Van Gerwenem.

„Michael a já jsme spolu hráli mnohokrát a nemůžu se dočkat, až ho budu hrát,“ řekl Van Barneveld. „Michael van Gerwen proti Raymondu van Barneveldovi – je to zápas A. Je to jako Bayern Mnichov proti Borussii Dortmund, je to jako Ajax proti Feyenoordu, Manchester United proti Liverpoolu.“

Jinde Ian White předvedl šokující souboj s Německem Gabrielem Clemensem.

Favorit domácího publika vedl 4:1 v průměru 110, ale v osmém zápase měl dvě šipky a pečetil bílé vítězství ve čtyřech zápasech.

„Nevím, jak jsem to stáhl zpátky,“ řekl White. „Dav byl skvělý. Milují Gabriela a já tomu rozumím, ale já jsem prostě pokračoval vpřed.

„Jsem soustředěný. Hraju svou hru a to je to, na čem záleží. Chci s tím pokračovat a vyhrávat.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *