Ratchet & Clank: Rift Apart má při spuštění režim sledování paprsků rychlostí 60 snímků za sekundu

Ratchet & Clank: The Rift Apart’s Day 1 patch přidá režim Performance RT, který umožní hře běžet rychlostí 60 snímků za sekundu se zapnutým sledováním paprsků.

Insomniac Games odhalilo, že oba režimy Performance Mode a RT Performance Mode budou k dispozici všem hráčům, kteří aktualizují Ratchet & Clank: Rift Apart, když vyjdou na PS5 11. června 2021.

Toto je další příklad her Insomniac, které dávají hráčům nejlepší výběr z obou světů, a sleduje režim výkonu RT, který byl přidán do hry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales i Marvel’s Spider-Man Remastered na PS5.

Když už mluvíme o možnostech, Insomniac také přidal do Ratchet & Clank rozsáhlý seznam funkcí usnadnění přístupu: Rift Apart, který zahrnuje možnost upravit režimy střelby, režim zaměření, automatické zaměření, různé možnosti kontrastu, upravit rozmazání pohybu, otřesy obrazovky a mnohem více.

Další informace najdete v našem posledním náhledu Ratchet & Clank: Rift Apart, jak nejnovější vstup do série, která začala na PS2 v roce 2002, využívá DualSense a 3D Audio na PS5 a jak je Rivet základem ambicí hry.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Zašlete prosím e-mail na adresu [email protected] Adam Pankhurst je novinář pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Vložení tweetu a dál Škubnutí.

READ  TikTok zveřejňuje delší videa pro všechny

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.