Random: Super Mario Sunshine Flood se objeví v novém Mario Golf

Nintendo Live

FLUDD nemusí být jméno domácnosti, ale pokud jste dlouholetým fanouškem Mario, pravděpodobně jste o tomto elegantním zařízení už někdy slyšeli.

Poprvé se objevil ve verzi GameCube z roku 2002 Super Mario Sunshine Je to neuvěřitelně důležitý nástroj pro Maria během jeho dobrodružství – trochu jako Poltergust 3000 v 3000 Luigiho palác série. Možná jste pracovali s FLUDD, když Nintendo přivedlo Sunshine na Sun Super Mario 3D All Stars Kolekce výročí v loňském roce.

Abychom se dostali do tohoto bodu, zdá se, že je FLUDD zpět, ale ne tak, jak každý očekával. V nejnovější hře Nintendo Mario Golf: Super Rush Vytváří nápis jako rohový sloupek a fanoušci Mario si samozřejmě všimli online:

Jak můžete vidět výše, lidé si vytvořili naději na pokračování nějakého druhu dobrodružství 3D Mario na GameCube. I když je pravděpodobně nejlepší považovat to za nic víc než úžasné velikonoční vajíčko, kdo ví, co by mohlo být na obzoru.

Už jste viděli FLUDD v Mario Golf: Super Rush? Myslíte si, že je to známka budoucích věcí? Jak najdete novou golfovou hru Mario? Níže nechte své vlastní myšlenky.

READ  SNES Evidence Vault je skvělým zdrojem pro fanoušky herní historie

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.