Random: Nintendo Switch Sports má na svém kontě šikovné velikonoční vajíčko

Foto: Nintendo

Nintendo Switch Sports Nedávno byl spuštěn po celém světě a hráči znovu přecházejí na Joy-Con jako v roce 2006 (ve skutečnosti Jedna ubohá duše ve skutečnosti hodila Joy-Con přímo do jeho televizoru). Je to skvělý návrat pro franšízu, která se může pochlubit zábavnou sportovní akcí a výkonnými prezentacemi, ale mysleli jsme, že hra v některých oblastech chybí, zvláště když se hraje lokálně.

Stejně jako mnoho svých her, Nintendo zahrnulo do titulků zábavné malé velikonoční vajíčko. Nintendo samozřejmě ví, že hráči nechtějí jen sedět a dívat se, jak se na obrazovce valí hromada jmen, takže je vhodné zahrnout zábavnou mini tenisovou hru, kterou můžete hrát, jak se hromadí kredity.

Jak je uvedeno ve výše uvedeném tweetu od @nintenmau5Jednoduše odpalte tenisový míček tam a zpět 50krát za sebou a pokud uspějete, zabalte si dárek – úžasné! Chcete-li získat přístup ke kreditům, jednoduše přejděte na obrazovku nastavení hry a vyberte možnost kreditů.

Milujeme takové věci; Připomíná nám to spoustu skvělých miniher, které můžete hrát během titulků Super Smash Bros. Franšízové ​​podnikání.

Už jste viděli toto velikonoční vajíčko na Nintendo Switch Sports? Jak hru obecně hodnotíte? Dejte nám prosím vědět pomocí komentáře.

READ  Nejnovější ukázka Resident Evil Village má skvělé reference pro Resident Evil 4

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.