Rakušan Straka obsadil na olympiádě 10. místo

Kawago, Japonsko – Bývalý gruzínský golfista Sepp Straka skončil v neděli na 10. místě na olympijských hrách ve venkovském klubu Kasumigaseki.

Stejně jako Rakousko a se svým dvojčetem a kolegou Bulldogem Samem v tašce, Straka měl běhy 63-71-68-68 s celkem 14 pod 270-čtyři výstřely z prvního, tři do zad a jen jeden stydlivý sedmimístné play-off, které určí třetí.

Medaile si odnesly Spojené státy, Zander Shavili, slovenská Rory Sabbatini a CT Pan z čínského Tchaj -pej.

První kolo Straky 8 do 63 let odpovídalo olympijskému rekordu, který vytvořil Australan Marcus Fraser na olympijských hrách 2016. Sabatini zastínil značku, když skóroval ve finále 61.

Straka byl druhým buldokem, který se kvalifikoval na olympiádu. Bubba Watson hrál za Spojené státy na hrách v Riu 2016.

Narozen ve Vídni, Strakas hrál za rakouský národní tým, včetně umístění na druhém místě v evropském mistrovství družstev chlapců 2011 v České republice. Poté, co se rodina přestěhovala do Valdosty, Ga. Rodina Stracasů soutěžila o Bulldog v letech 2012 až 2016.

Sepp Straka získal KC Golf Classic na Tour Web.com 2018 a stal se prvním hráčem narozeným v Rakousku, který získal kartu PGA Tour umístěním na třetím místě na seznamu peněz. Straka má za sebou sedm nejlepších 10 a 16 nejlepších 25 kariér ve své kariéře na PGA Tour. Na Vivint Houston Open skončil pátý, na Corales Puntacana Resort & Club devátý a na začátku této sezóny desátý na mistrovství cestovatelů.

READ  Muži získají na turnaji v Dubaji pětinásobek ženské ceny

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *