Raid Rotator pro Destiny 2 dá důvody, proč hrát starý obsah

Raid Rotator pro Destiny 2 dá důvody, proč hrát starý obsah

osud 2Poslední týdenní aktualizace hry měla dobrou zprávu pro fanoušky starého obsahu hry. v novém Tento týden v příspěvku BungieVývojář prozradil další podrobnosti Další spinner systém pro hrukterý bude hráče odměňovat za to, že se každý týden vracejí k některým starodávným raidům a dungeonům.

Nový systém rotátorů bude zahrnovat sezónní a týdenní výzvy, které musí hráči splnit. V sezónní edici nájezd nové sezóny i dungeon poskytnou Pinnacle odměny za všechna jejich střetnutí. Systém bude také obsahovat raid rotor a dungeon rotor, které hráčům po dokončení poskytnou výbavu Pinnacle.

Na druhou stranu, Weekly Tournaments budou obsahovat každý raid a dungeon, který není v sezónní rotaci. To znamená, že za tyto odměny můžete přijmout téměř jakoukoli výzvu, kterou chcete. Týdenní rotace odmění hráče pouze zahozením Pinnacle po dokončení závěrečného zúčtování v dungeonu nebo raidu.

Nový systém také zavádí další funkci: farmaření. Jakmile bude tento nový systém aktivován, raidy a dungeony již nebudou mít zámky legendárního vybavení. To znamená, že hráči mohou tyto zápasy opakovat, kolikrát chtějí, a pokaždé budou mít nárok na legendární odměny.

Rotační systém má přijít osud 2 V rámci 17. sezóny, která by měla začít někde kolem 25. května.

READ  Tfue vysvětluje, proč Ninja a další velcí hráči přestali hrát Fortnite

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *