Radim Šimek se upsal České lize

Radim Šimek se upsal České lize

V poslední době to hodně kleslo Radim Šimek V této sezóně jsem neviděl žádnou akci NHL. Místo testování na volném trhu, co by mohl získat, se rozhodl vrátit domů jako Liberec v české extralize. prohlásil S obráncem podepsali tříletou smlouvu.

Jednatřicetiletý hráč nejprve hrál libereckým systémem, než se v sezóně 2018-19 dostal do Severní Ameriky. Simek se během prvních dvou let v San Jose etabloval jako pravidelný hráč, když zůstal zdravý. Tehdejší GM Doug Wilson viděl dost, aby ho odměnil čtyřletou dohodou v hodnotě 9 milionů $ a doufal, že se bude moci nadále zlepšovat a pokračovat ve hře.

Bohužel pro Sharks se žádná z těchto věcí nestala. V prvních třech letech této smlouvy hrával v průměru méně než 15 minut na zápas, zatímco bojoval s více zraněními a občas zjistil, že je zdravý.

To mělo za následek změnu plánů na minulou sezónu. San Jose se rozhodlo ponechat ho mimo tréninkový kemp a přidělilo ho do AHL Barracuda. Odehrál s nimi 40 zápasů, zaznamenal 16 bodů a v termínu výměny byl vyměněn do Detroitu. Klim Kostin Obchod. Red Wings se rozhodli ponechat Šimka v juniorech, kde se objevil v devíti zápasech základní části a osmi zápasech play off za Griffins, přičemž v tomto rozpětí nasbíral tři asistence.

Šimek opouští Severní Ameriku s 209 zápasy v NHL v kariéře, všechny v průběhu pěti sezón v San Jose. V tomto rozpětí měl 256 bloků a 419 zásahů a 7 gólů a 22 asistencí. Vzhledem k tomu, že mu bude 34, až tato smlouva vyprší, je velká šance, že by to pro Šimka mohla být konec cesty na úrovni NHL, ale jako nedraftovaný hráč má stále dobrý průběh.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *