Rada hrabství SL zváží zavedení nové masky před návrhem zákona „COVID-19“

SALT LAKE CITY – Starostka hrabství Salt Lake Jenny Wilson uvedla, že se dosud nerozhodla, zda bude usilovat o nový mandát masky, pokud bude guvernérem podepsán zákon o „koncovce“ pro COVID-19 a mandát masky bude celostátně zrušen 10. dubna.

„TBD“, v reakci na otázku z FOX 13 na tiskové konferenci ve středu, řekl. „Počkáme a uvidíme.“

S vakcínami COVID-19 otevřenými pro všechny Utah ve věku nad 16 let starosta Wilson vyzval lidi, aby pokračovali v nošení masek na veřejnosti, dokud odborníci na zdraví neřeknou, že je bezpečné je odstranit a dokud stát očkováním nedosáhne stádní imunity.

„I když je na konci tunelu světlo, potřebujeme pomoc komunity,“ řekl starosta.

Steve Debre, předseda rady hrabství Salt Lake, řekl FOX 13, že má v úmyslu svolat zvláštní zasedání představenstva 9. dubna – den před zrušením mandátu masky podle zákona „End Game“. Rozhodnout, zda je nutné nové delegování masky na základě nejnovějších údajů.

„Pokud budou kritéria splněna, pak je to pro radu diskutabilní bod a masky už nebudou,“ řekl. „Pokud to však není jeden ze tří nebo dva ze tří, je na radě hrabství pro okres Salt Lake.“

Guvernér Spencer Cox Zákon podepsal, i když jej kritizoval. on je Vyjednala datum 10. dubna o ukončení celostátního mandátu masky s členy zákonodárného sboru v UtahuNěkteří z nich to chtěli hned zvednout. Bill, sponzorovaný rep. Paulem Rayem, R Clearfield, S rostoucí mírou očkování a poklesem případů se ruší další zdravotní omezení. Umožňuje však místním zákonodárným sborům vykonávat jejich vlastní zakrývací mandáty. Soukromým společnostem je také povoleno implementovat vlastní požadavky na maskování pro klienty a zaměstnance.

Předseda rady Debre uvedl, že zbývá zjistit, zda nejlidnatější kraj Utahu zůstane pod mandátem Masky. Salt Lake County byla mezi prvními zeměmi, které v loňském roce jednu přijaly, než tehdejší guvernér Gary Herbert zavedl celostátní mandát v listopadu.

READ  Velká čínská zeď: Dva lidé zatčeni za ničení kulturních památek pomocí bagru

Debre řekl FOX 13. „Nechceme vidět umírat lidi a musíme chránit zranitelné lidi.“

Vyjádřil také znepokojení nad proměnnými, obnovením viru a tím, jak dlouho vakcína COVID-19 vydrží, než lidé potřebují posilovací dávku. DeBry vyzval kraj, aby se hned začal připravovat na změny – aby se zabránilo návratu k přísným zdravotním omezením.

O viru řekl: „Vidíme světlo na konci tunelu, ale moje úzkost je dlouhodobá. Stále je někde venku.“ „Co musíme udělat, abychom zůstali na vrcholu, abychom se nevraceli do cyklu minulého roku?“

Ministerstvo zdravotnictví okresu Salt Lake Utah vyzvalo, aby na výstřel nečekal. Ředitel ministerstva zdravotnictví Gary Edwards uvedl, že na klinikách hromadného očkování v kraji bylo ošetřeno přibližně 30 000 lidí týdně.

„Jsme ochotni udělat víc než to, dokonce dvojnásobně,“ uvedl a dodal, že to závisí na dostupnosti dávek, které přicházejí prostřednictvím federální vlády.

Edwards vyzval lidi, aby se přihlásili na schůzky. Ke středu mělo zdravotní středisko v okrese Salt Lake ke konci dubna asi 17 000 otevřených otvorů. Rovněž prosil lidi, aby nechodili „kupovat vakcínu“, protože si rezervují schůzku a poté hledají jiné vhodnější datum nebo se snaží získat konkrétní typ vakcíny. V některých případech bylo rezervováno až 600 schůzek dvakrát, což mělo za následek uzavření dalších.

Edwards varoval, „600 osob mohlo být očkováno, ale nebyli schopni. To je problém, který vytváří.“

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *