Řada Galaxy S21 dostává svou druhou aktualizaci na Android 13 s listopadovou bezpečnostní záplatou

Samsung pracuje nepřetržitě, aby se ujistil Android 13 A Jedno uživatelské rozhraní 5.0 razí cestu k způsobilá zařízení co nejdříve. To ale přišlo za cenu bezpečnostních záplat se Samsungem Vydání bezpečnostní opravy z listopadu 2022 trvá mnohem déle než obvykle.

The Galaxy S21 Tato kombinace je jen jedním příkladem aktualizace Android 13 a One UI 5.0, která nepřichází s nejnovější opravou zabezpečení – aktualizace byla vydána spolu s říjnovou bezpečnostní opravou ve většině zemí. Ale samsung Nyní přináší listopadovou bezpečnostní opravu pro Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra s druhou aktualizací řady Galaxy S21, která je založena na Androidu 13.

Android 13 už máte, nyní je čas na nějaké bezpečnostní opravy

Nová aktualizace se vydává na řadu Galaxy S21 (nezahrnuje Galaxy S21 FE, Který dostal patch z listopadu 2022 před necelým týdnem) na více než deseti evropských trzích. Dodává se s verzí firmwaru G99xBXXS5DVK1 A zahrnuje bezpečnostní záplatu z listopadu 2022. No, to je asi tak všechno.

Tato aktualizace je zaměřena výhradně na zlepšení zabezpečení zařízení, což znamená, že pokud jste zaznamenali nějaké problémy s prvním oficiálním sestavením Androidu 13 pro řadu Galaxy S21, pravděpodobně se je s novou aktualizací softwaru nedočkáte. Na obranu společnosti Samsung však aktualizace Android 13/One UI 5.0 byla pro většinu vlajkových lodí, které ji obdržely, docela stabilní, takže většina uživatelů by neměla mít žádný důvod si stěžovat.

Listopadovou bezpečnostní aktualizaci pro váš smartphone řady Galaxy S21 si můžete stáhnout vzduchem z jeho telefonu Nastavení » Aktualizace softwaru seznam pomocí Stáhněte a nainstalujte knoflík. Jako obvykle se také můžete spolehnout Archiv firmwaru Pokud jste fanouškem ručního upgradu na nový firmware, místo abyste čekali na bezdrátové vydání.

Obrázek Galaxy S21+

samsungGalaxy S21+

Obrázek Galaxy S21 Ultra

samsungGalaxy S21 Ultra

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.