Působivé požadavky Chandrababu na NDA

Působivé požadavky Chandrababu na NDA

Národní média jsou plná zpráv o možných požadavcích Chandrababu Naidu a Nitish Kumar, kteří hrají klíčovou roli při sestavování vlády pod vedením NDA v centru s Narendrou Modi jako premiérem.

Populární národní média uvedla, že Chandrababu rozhodně požaduje zvláštní status pro Andhra Pradesh jako svou první a hlavní prioritu, což by vedlo k většímu množství finančních prostředků, pobídek a daňových úlev pro stát. Podle zpráv se také chce ucházet o post předsedy parlamentu Lok Sabha.

Dále může požadovat osm ústředních ministerstev, včetně pozemní dopravy, rozvoje venkova, zdravotnictví, bydlení a městských záležitostí, zemědělství, ICT, školství a financí na ministerstvu dopravy.

Pokud se tak stane, bude mít Ándhrapradéš velký prostor pro rozvoj za předpokladu, že výše uvedená ministerstva budou vůči státu pracovat se zvláštní pozorností. Rozvoj dosáhne nových výšin a zajistí spoustu pracovních míst a příležitostí pro lidi, od každodenních sázek až po inženýry. Přečtěte si více!

Na druhou stranu, druhý hlavní hráč v NDA, Bihárský Nitish Kumar, má podle zpráv národních médií zájem o ministerstva železnic a zemědělského průmyslu.

Mezitím národní média naznačují, že k tomu může dojít, pokud indický blok v příštích několika dnech nepředloží nějaké překvapení.

READ  Spojené království varuje před vysoce důvěryhodnou teroristickou hrozbou na letišti v Kábulu

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *