PSVR2 byl navržen souběžně s PS5, říká Sony

PSVR2 byl navržen souběžně s PS5, říká Sony

originál PSVRI když to bylo působivé, bylo to trochu svázané se zážitkem z PS4. Bylo tam mnoho nesrovnalostí, zejména výjimka z překračování HDR v původním breakout boxu – v době, kdy Sony skutečně propagovala svou rodící se televizní technologii. Existence samotného breakout boxu byla ve skutečnosti důkazem toho, jak byl odpojený od primární konzole, což vedlo ke vzniku nudle kabelů, které se nakonec daly bídně spravovat.

PSVR2 Tomuto problému se vyhne, protože náhlavní souprava byla vyrobena a navržena souběžně s PS5, jak uvedl Hideaki Nishino, senior viceprezident společnosti Sony pro platformu. mluvit s Famitsu, potvrdili, že zatímco náhlavní soupravu vyvíjel jiný tým, pracovali paralelně s lidmi odpovědnými za konzoli, aby zajistili celkově efektivní zážitek. To se vztahuje i na nastavení, které bude vyžadovat pouze jeden kabel pro připojení k přední části nového zařízení.

„Na přední straně PS5 je jeden port USB-C, ale ten je již nastaven v očekávání připojení PSVR2,“ přiznal Nishino prostřednictvím Google Translate. „PSVR měl stále problémy s připojením k systému PS4, takže abychom tyto věci vyčistili, postavili jsme ho s PS5 od základů.“

Stojí za zmínku, že kromě všech nových technologií zabalených do samotné náhlavní soupravy, funkce podpůrného sloupku PS5 výrazně zlepší ponoření PSVR2. Věci jako 3D zvuk a dokonce i rychlé načítání SSD systému budou těžit z hraní VR, což přispěje k zážitku ze samotné náhlavní soupravy. Spojte to vše s hmatovou zpětnou vazbou, lepším sledováním pohybu a propracovaným displejem a jsme na cestě ke skutečné lahůdce!

READ  Apple (AAPL), Google (GOOG), Tesla Motors (TSLA) - Apple „zradil“ My Trust, říká uživatel iPhonu, který ztratil 1 milion dolarů kvůli spoofingu bitcoinových aplikací

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *