PSL 2022 Match Preview: Kvéta Gladiators V Karáčí Kings

Ben Hart a Dom Hogan – Klíčové příslušenství, seznamy týmu, live výsledky, předpověď počasí, počasí, kurzy, model průvodce a další s ohledem na příští zápas na 2022 Pákistán Super League sezóny

Jaká je shoda?

Quetta Gladiators čelí Karachi Kings v Pákistánské superlize.

Kdy to je?

Zápas se odehraje v neděli 20. února. První míč se bude hrát ve 14:30 místního času (9:30 GMT).

Kde se zápas hraje?

Zápas se bude konat na Kaddáfího stadionu v Láhauru.

Kdo dostal formulář?

Byl to velmi špatný rok pro krále Karachi. Poprvé od začátku turnaje se jim nepodařilo dělat playoffs, a ani výhra v posledním kole sezony je mohl zvednout ze stolu.

Karáčí tvrdě zápasilo s netopýry, letos se mu jednou nepodařilo dostat se mezi 200. Ani přítomnost střelce T20 Babara Azama je nedokázala dohnat k vítězství. Azamovi chybělo to nejlepší, ale i tak měl průměr 38 na ruce s průměrem 120 zásahů.

Experti na bílý míč Mohamed Naby a Chris Jordan se také snažili najít svou nejlepší formu.

Nicméně, Babar Azam tým doufají, že do konce jejich zklamáním sezony hořce poté, co nakonec zvedne dva body proti Lahore Qalandars.

Kings začali svou obranu s 149 proti Lahore Qalandars pevnosti, odstranění otvíráky Abdullah Shafiq a Fakhar Zaman v prvních čtyřech krocích, takže jim 10 až 2.

Lahore i nadále bojovat proti Karachi hráčů, zejména Mir Hamza, kteří ukončili čtyřmi brankami ve čtyřech. Poté, co vyklidil oba sloty, se vrátil, aby vsadil Davida Weisse a Harryho Brooka, aby zajistil, že Karachi Kings dosáhli svého prvního vítězství v kampani.

Kampaň Quetta Gladiators byla stejně zklamáním. Ze soutěže jsou prakticky vyřazeni po 117násobné porážce s Multan Sultans – musí vyhrát proti Kings a doufat, že Islamabad United prohraje zbývající dva zápasy, aby měli nějakou naději na kvalifikaci.

Proti Sultans byl Mohamed Irfan jediným hráčem, který dokončil nadhazovač s hospodárností nižší než 10, přičemž Mohamed Radwan (83 z 54) a Riley Russo (71 z 26) způsobili zmatek na jejich cestě k 245 za 3.

READ  Babiš nemusí splácet prostředky EU kvůli střetu zájmů, tvrdí Komise - Politico

Zápasníci předtím uveden sebe dobrou šanci na kvalifikaci po napjatém vítězství nad Islámábádu United, ale tři rovné těžké porážky nechal na pátém místě.

Nicméně, Jason Roy bude olizovat rty s perspektivou čelí zraněného Karáčí útok. Anglie je otvírák může pochlubit nejvyšší skóre na turnaje do dnešního dne se 116 z 57 porodů proti Lahore.

Merhamsa 19022201

Mir Hamza [Arif Ali/AFP via Getty Images]

Co je klíčem k zápasu?

Přes jeho týmu chudoba této sezoně, Babar Azam je vždy na vrcholu žebříčku velmi nebezpečné a je nepochybně hlavní branka musí být zaměřeny na Quetta Gladiators.

Pákistánská kapitán má 307 běží v této sezoně, což mu celkově pátý v PSL7, a on byl jediný Karachi Kings hráči dodali něco smysluplného s pálkou. Sharjeel Khan má na svém kontě 215 kopů, téměř o 100 méně než jeho kapitán, ale ne více než 150 kopů v Karachi Kings.

Naseem Shah byl nejplodnějším hráčem v Quetta Gladiators s 12 brankami v 9 zápasech, takže pravděpodobně bude na řadě Sarfaraz Ahmed.

Quetta se také snaží hodnost vyšší výkonové využije, jako Roy, Ehsan Ali a Will Smedk spojily ve 701 kolech již v této sezoně – a to jak Smid a Roy hráli jen pět zápasů.

Starost o Quetta, nicméně je místo, kde únik pochází, pokud jsou jejich tři hlavní bitvy třeba bojovat s tím ven, takže Jordan a zbytek Karáčí ofenzivě budou doufat, že nutit tuto otázku svým soupeřům v neděli.

Očekávejte, že tuto hru vyhrajete nebo prohrajete provedením otevření.

bitva rekord

Odehrané zápasy: 13

Quetta Gladiators vyhrát: 8

Karachi Kings win: 5

Jaká je předpověď počasí?

Je to perfektní den v Lahore v neděli, kdy teploty dosahují 22 ° C.

Jaký je rozdíl?

Zápasníci z Quetty: James Vince, Sarfaraz Ahmed, Iftikhar Ahmed, Muhammad Nawaz (nahrazen Hassan Khan), Shahid Afridi (Covid výměna: Hassan Khan), Muhammad Hassanein (nahrazen Muhammad Irfan), Naseem Shah, Jason Roy, James Faulkner (vzalo dne 19. února ), Omar Akmal, Sohail Tanfir, Ben Dekait (ustoupil kvůli Covid stresu, nahradil Will Samet), Khurram Shehzad, Abdul Wahed Bengalzai Mohamed Ashar Qureshi, Noor Ahmed, Ahsan Ali, Luke Wood (zraněné stáhl)

READ  Ben Foster, Michael Caine a Matthew Good Star v nejdražším českém filmu všech dob

Doplňkové turné: Ghoulam Muddathir a Dan Lawrence

Částečné náhrady: Will Semeed, Ali Omran a Shomron Hetmer

Karachi Kings: Babar Azam, Imad Waseem Mohamed Nabi, Muhammad Amir, Joe Clark, Sharjeel Khan, Aamir Yamin, Muhammad Elias, Chris Jordan, Louis Gregory Dean Asif, Tom Abel (zraněn, nahrazen Ian Kawkabin), Raheel Nazir Muhammad Imran, Faisal Akram, Qassem Akram, Talha Ahsan, Romario Shepherd (k dispozici, nahradí Toma Lamonby) Othman Shinwari (náhrada újmy na Mohamed Amir a Mohamed Elias)

Doplňující kolo: Sahibzada Farhan, Jordan Thompson

Částečná náhrada: Mohamed Taha Khan

jasonroy19022201

Jason Roy [Asif Hassan/AFP via Getty Images]

Jaké jsou jedenácté možné výchozí prvky?

Kvéta zápasníci: Jason Roy, Will Semeed, Ahsan Ali, Omar Akmal, Iftikhar Ahmed, Sohail Tanfir, Noor Ahmed, Naseem Shah, Ghulam Mudasir, Muhammad Irfan

Karachi Kings: Joe Clark, Babar Azam, Sharjeel Khan, Qasim Akram, Raheel Nazir, Muhammad Nabi, Imad Naseem, Louis Gregory, Chris Jordan, Othman Khan Shenwari, Mir Hamza

Jaké jsou šance?

Je k dispozici v Quetta Gladiators 4/6, zatímco k dispozici v Karáčí Kings 6/5.

Co je to očekávání?

Karáčí si představí své šance dohrát turnaj na vysoké úrovni proti týmu, který je v tabulce předčí jen o jedno místo. Přesvědčivá výhra Quetty v obráceném zápase však signalizuje další porážku na posledním Karachi Papers.

Kde se mohu dívat na zápas?

V Pákistánu, zápasy budou na sportovní a deset Sports.

Ve Velké Británii, budou výsledky se zobrazí na Sky Sports Cricket (Sky 404, Virgin 504).

V Austrálii budou hry uvedeny na Foxtel, Fox Sports a Kayo.

V Indii, jsou vysílací práva jsou drženy Sony Sports Network.

V Karibiku vlastní vysílací práva Flow Sports, přičemž Willow TV ukazuje turnaj v Severní Americe.

SuperSport bude poskytovat pokrytí v Jižní Africe, zatímco Sky Sport bude ukazovat zápasy na Novém Zélandu.

READ  Bukhari schvaluje 24,4 miliardy N24,4 miliardy na inteligentní zavlažovací schéma

PCB se spojil s ICC TV a tapmad TV vysílání PSL7 v: Andorra, Antarktidy, Argentina, Arménie, Austrálie, Rakousko, Azerbajdžán, Belgie, Bělorusko, Bolívie, Bosna a Hercegovina, Bouvetův ostrov, Bouvet Island, Brazílie, Britské území v Indickém oceánu Brunej, Bulharsko, Kambodža, Chile, Čína, Vánoční ostrov, Kokosové Island, Kolumbie, Chorvatsko, Kypr, česká republika, Dánsko, Východní Timor, Ekvádor, Estonsko, Falklandy, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Georgia, Německo, Gibraltar, Řecko, Guyana, Heard Island, Hong Kong, Maďarsko, Island, Indonésie, Izrael, Itálie, Japonsko, Kazachstán, Kosovo, Kyrgyzstán, Laos, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Macao, Makedonie, Malajsie, Malta, Mikronésie, Moldávie, Monako, Mongolsko, Černá Hora, Myanmar, Nizozemsko, Nová Kaledonie, Severní Korea, Norsko, Paraguay, Peru, Filipíny, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Srbsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Jižní Korea, Španělsko, Surinam, Švédsko, Švýcarsko, Te Iwan, Tádžikistán, Thajsko, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, Uruguay, Uzbekistán, Vatikán, Vietnam, Venezuela.

Mezi komentátory patří Nick Knight, David Gower, Mike Heisman, Bumi Mbangwa, Danny Morrison, Bazid Khan, Waqar Yunus, Arouj Mumtaz, Sana Mir, Marina Iqbal a Tariq Saeed. Živý přenos budou poskytovat Irene Holland, Zainab Abbas a Sikander Bakht.

PSL Directory (otevře se v externím okně v aplikaci)

Islámábád United

Karachi Kings

Lahore Qalandars

Multanští sultáni

Peshawar Zalmi

Kvéta zápasníciUjistěte se, že vyplnit všechny pole před odesláním své příspěvky!

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *