První výzva: Todd Haley diskutuje o svém vztahu s Benem Rothlisbergerem; V České lize stále bodoval Jaromír Zakr

Páteční quarterback Todd Haley Steelers z pátku „First Call“ pojednává o Benovi Rothlisbergerovi, slavném Penguins Jaromirovi Jaggerovi stále střílel góly a zprávách o nepřítomnosti Lamara Jacksona na tréninku Baltimore Ravens.

Také příběh Steelers a kickera, který mu pomohl současně vyhrát.


Návrat do starých časů

Bývalý koordinátor útoku Steelers Todd Haley byl ve čtvrtek na “The Pat McAfee Show”.

Široce se diskutovalo na téma jeho vztahu s quarterbackem Benem Rothlisbergerem. Haley řekla, že vztah byl dobrý. Ale nazval to „nejistým“, protože nahradil Rothlisbergerova dobrého přítele Bruce Ariana.

Při koučování Rothlisburgu byla Haley pevná ve svém útočném postoji. Rothlisberger byl najat, aby posunul přestupek směrem k rychlému házení míčem, a tak přestal sbírat mnoho velkých hitů a výmluv, které na začátku své kariéry vyslovil.

“V těch (šesti) letech se stalo, že Ben rychle dostal míč ven. Pochválil tvůrce hry, že míč dostali rychle ven, a pak předváděl dobré hry. Ušetřil si spoustu odpisů. Takže si myslím, že to práci dostalo.” hotovo, “řekla Haley.

Byl úkol „splněn“ tím, že udržel Rothlisbergera ve vzpřímené poloze a rozšířil jeho misi? Ano absolutně.

Byla mise splněna na základě sezónních úspěchů? Ne dost často. V jednom ze šesti let (2012-14, 2017) se Rothlisberger a Haley nekvalifikovali do play-off nebo nedokázali vyhrát play-off.


Hip eso

Čtvrteční útočník Baltimore Ravens Lamar Jackson vynechal čtvrteční trénink. Předběžné zprávy naznačují, že mohl utrpět zranění kyčle v důsledku oslavy vítězství nedělního večera nad lídry Kansas City.

Jackson přiznal bolest v důsledku převrácení.

Nyní však Ravens říká, že Jackson kvůli špatnému zdraví zmeškal školení. Toto je oficiální pozice týmu. Síť NFL a ESPN Nyní říkají Může to být žaludeční chyba a Jackson by mohl v neděli hrát proti Detroit Lions.

Mělo by to bolet

Kicker Las Vegas Riders Daniel Carlson Speciální týmy týdne byly pojmenovány Hráč Za jeho úsilí v neděli na Haynes Field.

Carlson vyhrál oba své čtyři pokusy o branku a další body na Raiders 26-17 nad Steelers.

Ale ten úspěch stál svou cenu. Carlson řekl, že ano Hraje proti sobě Ve fantasy fotbalu. Jedním z důvodů, proč jeho tým fantasy neuspěl, byly jeho dobré výsledky.

“Tento týden jsem ve skutečnosti hrál proti sobě,” řekl Carlson. „Bylo to těžké, protože jsem utrpěl ztrátu. Rozhodně jsem k tomu přispěl.“

Carlson je velkým fanouškem fantasy her.

“Je to zábava. Myslím si, že fantazie je skvělá. Zahrnuje mnoho lidí, zejména hráčů a fotbalu obecně. Mám spoustu legrace se svými vysokoškolskými přáteli,” řekl Carlson.


Skóre po všech těch letech

Bývalá legenda tučňáků Jaromír Zakr stále boduje s českou ligou Gladno.

Jaggerovi je 49 let. V prvních čtyřech zápasech Gladna vstřelil tři góly.

Jágr hrál s Gladnem posledních šest sezón. Jelikož Mario Lemieux byl u Penguins, je majitelem týmu Jagger. Loni na jaře byl součástí klubu v play off. Pomohlo jim to k povýšení v české nejvyšší divizi.

Tim Pence je spisovatel zaměstnanců Tribune-review. Můžete kontaktovat tima [email protected] nebo Cvrlikání. Všechny tweety lze znovu zveřejnit. Všechny e -maily podléhají zveřejnění, pokud není uvedeno jinak.

READ  Tomasz Suzek: Maratonský muž České republiky je připraven na velkou scénu | Česká republika

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *