První patch Overwatch 2 přináší velké změny do multiplayerové beta verze

Budoucí vojáci jsou připraveni k boji.

obrázek: Vánice

Sdílejte Blizzard dlouhý seznam Monitor 2 Opravné poznámky Dnes podrobně popisuje změny, které provádíte ve střílečce z pohledu první osoby v uzavřené beta verzi PvP.

Kromě squashovacích chyb, jako jsou poruchy a inženýrství úrovní, které lze snadno zneužít, Monitor 2První beta patch zavádí „různé nadšence a nadšence“ pro své různé hrdiny.

Například „Jack-of-all-trades Soldier: 76“ se zdá být „přeladěný“ a „velmi mobilní“, alespoň podle vývojářů. Jeho rychlost pohybu při použití jeho schopnosti Sprint je pro kompenzaci snížena o 10 %.

Na druhou stranu, roztomilý, mrštný Roadhog byl „špatný umělec“ a často umíral, když používal svůj konec. Jako takový je Whole Hog změněn z „režie“ konce (jako Cassidyho Deadeye) na finální „otočený“ (jako Winstonův Primal Rage).

Blizzard věří, že díky tomu bude hraní Roadhoga „vzrušující, efektivnější a zábavnější“ a zároveň mu poskytne maximální flexibilitu.

Monitor 2 hráčů Odpovězte na aktualizaci Zdá se, že si obzvláště užívá Zenyattův vylepšený Snap Kick, který nyní způsobí o 50 % větší poškození a odebere nepřátele postavě mikropodpory.

„Chápeme, že 5v5 způsobilo, že se hrdinové podpory cítí zranitelnější, a chtěli jsme Zenyattovi poskytnout nástroje, které pomohou vytvořit prostor mezi ním a nepřáteli,“ stojí v poznámkách k patchi.

Co se týče podpůrných postav jako celku, Blizzard také podrobně popsal, jak s nimi plánují naložit komunitní zájmy O obecné slabosti role a nedostatku rozmanitosti ve srovnání s tanky a dealery poškození.

„Z dlouhodobého hlediska věříme, že nejefektivnějším způsobem, jak tento problém vyřešit, je přidat do hry vzrušující nové podpůrné hrdiny, a to je součástí našich plánů,“ Blizzard Blog Vysvětleno začátkem tohoto týdne. „V blízké budoucnosti náš tým návrhářů hrdinů také experimentuje s nápady s velkou, ale kratší dobou realizace, včetně nových a aktualizovaných schopností pro některé z našich stávajících hrdinů podpory.“

Blog však dodává, že jakékoli zásadní změny, které mohou přijít na podporu šampionů, mohou aktuální beta testování minout.

Monitor 2Uzavřená beta probíhá a je naplánována do 17. května.

READ  Zprávy Google dostávají zpětnou vazbu SMS, otravné jako iMessage

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.