První hypotetický případ hlášený Broward County – Sun Sentinel

První hypotetický případ na Floridě opičí neštovice Identifikován byl v neděli. Zdravotníci říkají, že je v Broward County.

Floridské ministerstvo zdravotnictví v okrese Broward uvedlo, že případ souvisí s mezinárodním cestováním a že osoba zůstává v izolaci. Ministerstvo uvedlo, že nezjistilo žádné další případy.

Zdravotníci provádějí vyšetřování, aby nahlásili jakékoli potenciální expozice. Tento stav také vyšetřuje Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

V pátek CDC vydalo zdravotní varování po zjištění jednotlivých případů opičích neštovic Massachusetts A New York. Od 14. května skupiny opičích neštovic Hlášeno globálněPodle floridského ministerstva zdravotnictví.

Floridské ministerstvo zdravotnictví uvedlo, že lidé, kteří dostali vakcínu proti pravým neštovicím, mají pravděpodobně zkříženou ochranu proti opičím neštovicím, a dodalo, že riziko expozice zůstává nízké, protože „přenos z člověka na člověka obecně vyžaduje delší kontakt tváří v tvář. materiál škůdců nebo nepřímý kontakt s materiálem škůdců prostřednictvím kontaminovaných předmětů, jako je kontaminovaný oděv.“

Virus pochází z primátů a jiných divokých zvířat a u většiny pacientů způsobuje horečku, bolesti těla, zimnici a únavu. U lidí se závažnými případy se mohou objevit vyrážky a léze na obličeji, rukou a dalších částech těla.

READ  Vědci byli zmateni, protože Země se točí rychleji než obvykle

V této zprávě byly použity informace od Associated Press.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.