Průzkum nemocnice Cincinnati ohledně vakcíny proti COVID ukazuje, že třetina sester by práci raději ukončila, než aby byla nucena ji přijmout.

Ohio Sestry se nemocnicím brání a žádají je, aby je vzaly Koronavirus Vakcína a nedávný průzkum ukázaly, že asi 30% sester v zdravotnickém centru v Cincinnati by před aplikací vakcíny ukončilo práci. Sérum.

Sto třicet šest ze 456 sester, které odpověděly na odborový průzkum na Lékařském centru Univerzity v Cincinnati, uvedlo, že by raději nechali práci, než aby se nechali očkovat, Podle Cincinnati Enquirer.

NATS VP BOB BOONE Rezignace na mandát vakcíny

„To staví zdravotní středisko do velmi obtížné polohy a staví sestry do velmi obtížného postavení,“ řekl Dominic Mendiola, zástupce práce pro svaz sester a dodal, že nemocnice funguje od července přerušovaně.

UC Health System oznámit V červenci bylo nutné do 1. října očkovat zaměstnance a další oblastní nemocnice zavedly mandát.

Kalifornský zákon o volbách a pozměňovacích návrzích na mandáty očkování selhává

Sedmdesát procent dotázaných sester uvedlo, že již očkovalo.

„Jsme hrdí na tisíce zdravotních sester, lékařů a dalšího personálu, kteří byli plně očkováni,“ řekla mluvčí UC Health Amanda Nageleisen. „Věda podporuje jejich rozhodnutí a my tleskáme jejich ochotě postupovat vpřed a zvyšovat bezpečnost našich pacientů, zaměstnanců a komunity. Tyto výsledky průzkumů neodrážejí názory většiny našich 10 000 zaměstnanců, včetně 2 600 sester v celém UC Health. Systém.“

Podniky, školní obvody, státní vlády a systémy zdravotní péče v celé zemi se potýkají s myšlenkou očkovacích mandátů a Bidenova administrativa vyzvala zaměstnavatele a místní vlády, aby očkování objednali.

Tým reakce Bílého domu na COVID-19 v úterý vyzval podniky v zemi, aby požadovaly očkování zaměstnanců.

Koordinátor reakce na COVID-19 Jeff Zents uspořádal briefing v Bílém domě společně s Dr. Rochelle Wallinsky, ředitelkou Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, a Dr. Anthony Fauci, ředitel Národního ústavu pro alergie a infekční choroby a šéf Bílého domu lékařský poradce.

READ  Objev mimo tento svět v Antarktidě

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

„Pointa je, že požadavky na očkování fungují,“ řekl Zenz. „Zvyšují míru očkování a my potřebujeme více společností a dalších zaměstnavatelů, včetně zdravotnických systémů, školních obvodů, vysokých škol a univerzit, aby se zintenzivnily a přispěly k rychlejšímu ukončení pandemie. Potřebujeme, aby se ozvalo více lidí.“

Pokračoval: „Pokračujeme v prosazování většího očkování, a to i prostřednictvím požadavků na očkování. Prezident poprvé schválil požadavky na očkování pro federální pracovníky minulý měsíc a nyní více než 800 vysokých škol a univerzit, 200 majitelů zdravotní péče, malé a velké podniky po celé zemi a desítky státních a místních vlád a školních obvodů posílily ve stopách prezidenta. Desítky milionů Američanů jsou nyní pokryty požadavky na očkování. “

Kyle Morris z Fox News přispěl k této zprávě.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *