Průvodce prvním týdnem sledování fotbalu na vysoké škole, tipy proti šíření

Průvodce prvním týdnem sledování fotbalu na vysoké škole, tipy proti šíření

Každý týden v průběhu sezóny vám poskytneme průvodce sledováním univerzitního fotbalu tím, že zdůrazníme pět nejlepších zápasů nadcházejícího víkendu. Vybereme těchto pět zápasů s rozdílem bodů a upozorníme na některé další zápasy, které nás zaujaly z pohledu sázení.

Po divoké sezóně plné novinek konečně přišel první týden. Zboží mám.

První pokus jsme již ochutnali během Týdne 0 (se Scottem Frostem a Nebraskou to nedopadlo dobře), ale nyní je čas se nejprve ponořit do školní fotbalové sezóny.

A než se vydáme do akční soboty, vypořádáme se s návratem Backyard Brawl mezi Západní Virginií a Pittsburghem ve čtvrtek večer. Ten večer také obsahuje zajímavý zápas Big Ten mezi Penn State a Purdue před hrstkou pod-radarových her v pátek.

Daleko od nejlepších her v sobotu, týden první se protáhne do neděle se zábavnou akcí v New Orleans, než Clemson č. 4 a Georgia Tech skončí v pondělí večer v Atlantě.

(Poznámka: Všechny časy jsou ET, kurzy jsou z BetMGM)

Ofenziva státu Ohio, která vedla národ s 561 yardy a téměř 46 body na zápas, se vrací quarterback CJ Stroud, vedoucí receiver Jaxon Smith-Njigba, 1200-yardový rusher TreVeyon Henderson a zkušená útočná lajna. (AP Photo/Jay LaPrete, soubor)

č. 11 Oregon vs č. 3 Gruzie

Čas: 15:30 | TV: ABC | Písmo: UGA -17,5 | Celkem: 52,5

Gruzie začíná obhajovat svůj národní titul proti známé tváři. Dan Lanning, defenzivní koordinátor pro první národní titul Bulldogs od roku 1980, je nyní v Oregonu a poprvé se objeví jako hlavní trenér v prvním týdnu týdne v Atlantě.

Oregon má vynikající ofenzivní linii a měl by mít jednu z nejlepších obran v Pac-12, ale budou mít Ducks dostatečnou útočnou palebnou sílu, aby dali body proti Georgii? Ducks nyní mají přestup Auburn Bo Nix na quarterbacka a mají spoustu zkušeností s obranou SEC.

Mezitím Georgia Stetson Bennett přivádí zpět quarterbacka a má působivou sadu těsných konců. Bulldogs musí nahradit 15 hráčů, kteří prohráli s draftem NFL, včetně pěti prvokolí z jejich historické obrany. Jak si povede další skupina vedoucích rekrutů UGA nyní, když vstoupí do významnějších rolí v týmu?

Nick Bromberg: Oregon +17,5, Sam Cooper: Oregon +17,5

č. 23 Cincinnati v č. 19 Arkansas

Čas: 15:30 | TV: ESPN | Linka: Arkansas-6 | Celkem: 52,5

READ  První den Miami Open měla na sobě Venus Williamsovou Sportovní

Cincinnati se zapsalo do historie tím, že se stalo prvním týmem konference G5, který dosáhl playoff College Football. Ale s hvězdami jako Sauce Gardner, Desmond Ridder, Alec Pierce, Coby Bryant a Jerome Ford jsou nyní v NFL, budou Bearcats 2022 vypadat trochu jinak, když zahájí sezónu v zemi SEC. Loni Bearcats vyhráli stan nad Notre Dame, což poskytlo obrovskou podporu jejich začátku sezóny. Zvládnou to znovu ve Fayetteville?

Buď senior Ben Bryant nebo Ryderův druhák Evan Prater nahradí Rydera u quarterbacka UCSD. Ten, kdo zakázku vyhraje, projde bouřlivým prostředím, protože Arkansas začíná svou třetí sezónu pod vedením Sama Batemana. Razorbacks šli v roce 2021 9-4 ve své nejlepší sezóně za deset let. S KJ Jeffersonem zpět v QB jsou očekávání pro rok 2022 vysoká, i když tým bude hodně spoléhat na přesuny do obrany.

Nick: Arkansas-6, Toxický: Arkansas -6

č. 7 Utah na Floridě

Čas: 19 hodin | TV: ESPN | Písmo: Utah-3 | Celkem: 50,5

Utah konečně prorazil a loni získal titul Pac-12. Po pomalém rozjezdu to také přišlo. Tým Utes měl na začátku roku 1-2, ale otočili výhybku, když byl Cam Rising převeden na počáteční roli QB. Pak Utah vyhraje 9 z 10 dvěma výraznými výhrami nad Oregonem, včetně výhry 38-10 ve hře o titul 12-Pac.

Velká část tohoto týmu se vrátí v roce 2022 a mnozí očekávají, že Utis jako tým bude schopen absolvovat turné do CFP. Tento závod začíná velkou výzvou v Gainesville proti Floridě. UF bude hrát svůj první zápas pod Billym Napierem poté, co se to loni na podzim pod vedením Dana Mullena zhoršilo. Mít na rozehrávače Anthonyho Richardsona, jednoho z nejvíce elektrizujících tvůrců v zemi, by pro Napiera bylo určitě plus.

Pro Gators by bylo masivní prohlášení začít rok 2022 výhrou nad tak silným týmem. Na druhou stranu to bude pro Pac-12 těžký pohled, pokud obhájci titulu prohrají s týmem, který je považován za tým střední úrovně SEC.

Nick: Utah-3, Toxický: Utah-3

Č. 5 Notre Dame v č. 2 Ohio

Čas: 19:30 | TV: ABC | Písmo: OSU -17 | Celkem: 59,5

READ  Sabalenka a Nishioka postupují do semifinále Adelaide Int'l

Éra Marcuse Freemana v Notre Dame začíná obrovskou výzvou. Irové byli v posledních letech vždy v obraze národního šampionátu, ale nedokázali se dostat přes hubu. S Freemanem ve vedení je najímání lepší než kdy jindy, ale pravděpodobně bude trvat několik let, než se tyto snahy v této oblasti zhmotní. Tým Freeman 2022 by se měl stále dařit, zejména v obraně. V útoku se role nového rozehrávače ujímá Tyler Buchner, ale hlavní otazník je přijímač.

Přijímač je hlavní silou soupeře Notre Dame z prvního týdne, stát Ohio. Buckeyes loni vyhráli 11 zápasů, ale poprvé od roku 2011 prohráli s Michiganem a poprvé od roku 2016 nevyhráli Big Ten. Ofenzíva OSU byla jedna z nejlepších v zemi a QB CJ Stroud, WR Jaxon Smith-Njigba a RB TreVeyon Henderson jsou všichni zpět v roce 2022. Obrana však nutně potřebuje zlepšení. Aby se věci daly do pořádku, najal Ryan Day Jima Knowlese z Oklahomy, aby jednotku opravil. Obrana dostane dobrý test v prvním týdnu, kdy Irové navštíví Horseshoe.

Nick: ND +17, Toxický: OSU -17

Florida vs LSU

Čas: 19:30 (neděle) | TV: ABC | Písmo: LSU -3 | Celkem: 51,5

Florida je uprostřed čtyř po sobě jdoucích prohraných sezón poprvé od ročníku 1973-76. Skončí tato série v roce 2022? Minulý rok měla FSU katastrofální start 0-4, ale dokázala vyhrát alespoň pět z posledních osmi a nashromáždila tak určitou úroveň optimismu do letošní sezóny. Mike Norville, který má ve dvou sezónách 9-13, neustále zvyšoval úroveň talentů na soupisce, ale bude muset překonat obtížný plán, aby dostal FSU zpět do hry s míčem. Tento seznam začíná LSU v New Orleans v neděli večer.

Pro LSU je to nová éra. Tygři se přesunuli od Eda Orgerona a zabavili Briana Kellyho z Notre Dame ve významném kroku. Jak bude Kelly ubytována v Baton Rouge? Má rozhodnutí quarterbacka mezi Jadenem Danielsem a Garrettem Nosmeyerem, ale tento seznam je stále plný talentu. Tygři jsou zvláště silní v přijímacím řízení (Kayshon Boutte je zpět po zranění) a v obranné linii. Začne Kelly a tygři se Seminoly dobře?

READ  | Sport: Fernando Pimenta získává zlato na mistrovství světa ve veslování – Česká republika – Portugalský americký časopis

Nick: LSU-3, Toxický: LSU -3

Ředitel LSU Brian Kelly vede vysokoškolský fotbalový trénink na NCAA College v Baton Rouge, Los Angeles, středa 17. srpna 2022 (AP Photo/Gerald Herbert)

Ředitel LSU Brian Kelly vede vysokoškolský fotbalový trénink na NCAA College v Baton Rouge, Los Angeles, středa 17. srpna 2022 (AP Photo/Gerald Herbert)

Nejlepší sázky prvního týdne

Nick Bromberg

Nové Mexiko v Minnesotě (-36,5): The Gophers v posledních letech neporazili odpůrce nekonference. Minnesota naposledy porazila nekonferenční tým během rozloženého čtvrtečního večera výhrou 48-10 nad Aggies v roce 2018. Ano, Nevada se přestavuje, ale NMSU byla s vlčí smečkou v týdnu 0 dostatečně silná, abych si byl jistý, že může to udržet během pěti přistání. Vyberte: NMSU +36,5

Severní Karolína (-1) v Appalachian: Mountaineers jsou nabití seniory zkušenými v útoku i obraně a domácí publikum bude obzvláště hlučné, když největší státní škola míří do Boone. Myslím, že App State přitahuje „nepohodlí“ pro svůj otvírák sezóny. Vyberte: Stav aplikace +1

Notre Dame Ohio (-17): Také chci získat 17 bodů pro Notre Dame, protože tento rozdíl se zdá být příliš velký na zápas v top 10. Místo toho řeknu, že obrana Notre Dame může zpomalit útok státu Ohio natolik, aby udržela hru pod 60 body. Nejsem si jistý, že Irové budou schopni držet krok s ofenzivou OSU, ale také neočekávám opakování ofenzivního výbuchu Buckeyes‘ Rose Bowl. Vyberte si: méně než 59,5

Sam Cooper

Bowling Green na UCLA (-23,5): BGSU je velmi zkušený tým, ale projekt bude v nejlepším případě MAC tým střední úrovně. Nemyslíte si, že Hawks mají dost palebné síly, aby se vyhnuli explozi proti Dorianu Thompsonovi Robinsonovi, Zachu Charbonnetovi a zbytku útoku UCSD? Vyberte si: UCLA -23.5

Georgia v Jižní Karolíně (-12,5): Se Spencerem Rattlerem v QB by měla být Jižní Karolína mnohem lepší v útoku. Celkový součet se zde však zdá vysoký. Georgia State běžel s míčem v loňském roce 65 % času a měl by být schopen omezit držení míče, zatímco obrana obsahuje útok Jižní Karolíny s mnoha novými kousky. Vyberte: méně než 56,5

Č. 4 Clemson (-21,5) vs. Georgia Tech: Od Clemson QB DJ Uiagalelei neočekávám velký skok kupředu, ale kombinace Clemsonovy běžecké hry a dominantní obrany mi dodává dostatek sebevědomí na to, abych proti bezkonkurenčnímu Georgia Tech postavil velké číslo. Vyberte si: Clemson -21.5

Pro další tipy týdne 1 od Sam Cooper, klikněte zde.

První týden výběr od Dana Wetzela, Pata Fordyho a Rosse Dillingera, Přihlaste se k odběru College Football Enquirer.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *