Protestu proti politice české vlády se v Praze účastní asi 600 lidí

Protestu proti politice české vlády se v Praze účastní asi 600 lidí

PRAHA (UruduPoint News / Sputnik – 27. listopadu 2022) V Letenských sadech se sešlo kolem 600 lidí. Praha V sobotu Odpor Česká krátkozraká politika Vláda O energii, obchodu a pomoci UkrajinaSek média Citováno a hlášeno péče Hodnocení.

Český rozhlas uvedl, že shromáždění organizovala dosud neznámá skupina s názvem Národní záchranná rada. Volali jeho nadšenci Vláda Snížit účty za energie a zastavit vývoz energie, znárodnit podzemí plyn Skladovací prostory a priorita Odbyt Domácí produkty. Objevila se i kritika Evropská unie, NATO a jejich pokračující pomoc Ukrajina.

Někteří drželi transparenty s nápisem „Stop“. Vláda,“ „Stop premiér (Petr) Fialo, vy jste váleční štváči“ a „Americké základny – Amerika bude mít mír.

Dav také skandoval „odstoupit“ a „zloději“.

Podle zpráv nemají organizátoři za tímto setkáním žádné politické ambice. Místo toho Národní rada pro obnovu doufá, že napraví problémy jejich země a bude fungovat jako alternativa Vládasamozřejmě neúspěšně Průvodce The republika Che Z energetických, ekologických a ekonomických krizí.

na začátku záříPrůzkum zadaný Českým rozhlasem ukázal, že Fialovi nedůvěřuje více než polovina občanů ČR. Vláda45 % uvedlo, že jsou „rozhodně“ nespokojeni VládaOpatření proti stoupající energii a Jídlo Ceny.

READ  Možné XI, předpověď zápasů, hlášení o hřišti, předpověď počasí a podrobnosti o živém vysílání

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *