Promítání filmu „Občan Havel“ | Velvyslanectví České republiky v Káhiře

Promítání filmu „Občan Havel“ |  Velvyslanectví České republiky v Káhiře

Velvyslanectví České republiky v Káhiře má tu čest Vás pozvat na promítání filmu Občan Havel. Organizuje jej společně Studentská asociace politologie při Americké univerzitě v Káhiře a Síť Českých center.

Dokument sleduje životy Václava Havla a jeho kolegů, nejbližších přátel a známých již přes třináct let. Nabízí pohled do zákulisí každodenních situací prvního prezidenta České republiky. Na prezentaci naváže diskuse o odkazu Václava Havla a poslouží jako předzvěst nadcházející mezinárodní konference Václav Havel European Dialogues 2022: The Power of Dialogue, kde budou položeny širší otázky o občanské angažovanosti.

Datum: 7. prosince 2022, 20:00–22:00, přednáškový sál Mohameda Shafiqa, Nový kampus v Káhiře. Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/724323341879670

Prezentace bude v původním jazyce s anglickými titulky.

Účastnický poplatek se neplatí, ale je nutná online předběžná registrace.
Registrační odkaz: https://forms.gle/bjbA9C9D2AtUXTdG8

Podávat se bude občerstvení a káva.

Tato akce je součástí programu předsednictví EU 2022 pro česká centra.

READ  Alabama NewsCenter – víkendové akce zahrnují Magic City Art Connection, koncerty a sporty v Can't Miss Alabama: The Alabama Weather Blog

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *