Prokletí Netflixu? Na Australian Open nefiguroval žádný „bod zlomu“.

a pak tam byli Žádné. Prohra Félixe Augera-Aliassima na Australian Open ve čtvrtém kole znamená, že žádná z hvězd nového tenisového dokumentu Netflix ‚Break Point‘ se nedostala do druhého týdne v Melbourne.

Tento špatný výkon hvězd série vedl k řečem o „prokletí Netflixu“, když byl hráč za hráčem vyřazen z turnaje.

Kanaďan Auger-Aliassime vydržel jako poslední, ale šestý nasazený padl 6-4 3-6 6-7 (2-7) 6-7 (3-7) Čechovi Jiřímu Liškovi.

Prvních pět dílů dokumentu, který se zaměřuje na další generaci tenisových hvězd, mělo premiéru začátkem tohoto měsíce.

Jeho cílem je ukázat světu mladé talenty ve sportu, ty talenty, které mají tendenci vycházet ze stínu Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče (a v době natáčení Rogera Federera a Sereny Williamsové, protože ještě nejsou v důchodu) .

Maria Sakkari, Taylor Fritz, Casper Rudd, Matteo Berrettini, Onnes Jabeur a Thanasi Kokkinakis byli vyřazeni z prvního Grand Slamu roku – který začal 16. ledna -, zatímco Nick Kyrgios se stáhl a před zápasem jej nahradili Tomljanovic a Paula Badusa. Začátek turnaje kvůli zranění.

To znamenalo, že žádný z hráčů show, kteří se všichni v určité fázi své kariéry objevili v top 10 hráčů světa, se nedostal do čtvrtfinále.

Na začátku tohoto týdne si Auger-Aliassime dělal legraci z řečí o takzvané kletbě.

„Přišlo mi to vtipné,“ řekl novinářům. „Nevím, myslím, že to spolu nesouvisí.

„Možná hráči, kteří prohráli, možná cítí, že jsou nějakým způsobem propojeni. Nemyslím si, že ano. Nemyslím si, že to spolu nějak souvisí. Je legrační, jak věci někdy jdou.“

Na Twitteru je trendy hashtag „NetflixCurse“ a několik uživatelů píše, že „prokletí Netflixu je nyní dokončeno“ poté, co Kanaďané odešli.

Začátkem tohoto týdne Twitterový účet Netflix pro Spojené království a Irsko tweetoval: „Pro objasnění: toto je čistá náhoda,“ v reakci na tweet o takzvané kletbě.

READ  Hertl zůstává horký, ale žraloci vyběhnou tváří v tvář rušné Minnesotě

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *