Projekt Muv-Luv Mikhail nebude obsahovat položky Gacha

The Bee Luv Oficiální kanál YouTube Vysíláno video s novými záběry a podrobnostmi o nadcházejícím Projekt Michael. Tato zpráva pocházela z přímého vysílání kanálu Breaking Dawn. Vývojový tým zajistil, že zde nebudou žádné gacha ani loot boxy, i když budou platit předplatné. Přeložili jsme souhrn níže uvedených informací. [Thanks, Dengeki!]

Během sekce otázek a odpovědí během Bee Luv V přímém přenosu tým podrobně popsal nové funkce a změny, které se v něm objeví Projekt Michael. Díky zpětné vazbě titul umožní hráčům zapínat a vypínat indikátory poškození během hry. Tým také pracuje na přidání dalších BETA do boje, nepřátelských mimozemských forem života v seriálu. Vývojáři ujistili lidi, že bude existovat režim pro jednoho hráče, kde si můžete přizpůsobit jednotlivé části a užít si příběh. V bojích budou hráči schopni střílet na pulty s dobře načasovanými manévry a nepřátelé budou měnit své útočné vzorce podle toho, jak dobrý je hráč.

Vyvinuto společností âge-soft a publikováno aNCHOR a Bee Luv Hra Projekt Michael Bude vydán pro Nintendo Switch a Windows PC. Tým však během živého vysílání dal jasně najevo, že v budoucnu plánuje vydat titul na jiných platformách. Zdá se, že tým položil základy vývoje konzolí PlayStation a Xbox. Vydavatel propaguje Projekt Michael K „Dark Action RPGDíky jedinečnému systému, kde akce a volby hráče ovlivní herní svět. Tým také aktualizoval cílové datum vydání na „kolem září“ 2021.

READ  Jak odemknout zařízení Apple, když jeho majitel zemřel

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *