Projekt Muv-Luv Mikhail nebude obsahovat položky Gacha

The Bee Luv Oficiální kanál YouTube Vysíláno video s novými záběry a podrobnostmi o nadcházejícím Projekt Michael. Tato zpráva pocházela z přímého vysílání kanálu Breaking Dawn. Vývojový tým zajistil, že zde nebudou žádné gacha ani loot boxy, i když budou platit předplatné. Přeložili jsme souhrn níže uvedených informací. [Thanks, Dengeki!]

Během sekce otázek a odpovědí během Bee Luv V přímém přenosu tým podrobně popsal nové funkce a změny, které se v něm objeví Projekt Michael. Díky zpětné vazbě titul umožní hráčům zapínat a vypínat indikátory poškození během hry. Tým také pracuje na přidání dalších BETA do boje, nepřátelských mimozemských forem života v seriálu. Vývojáři ujistili lidi, že bude existovat režim pro jednoho hráče, kde si můžete přizpůsobit jednotlivé části a užít si příběh. V bojích budou hráči schopni střílet na pulty s dobře načasovanými manévry a nepřátelé budou měnit své útočné vzorce podle toho, jak dobrý je hráč.

Vyvinuto společností âge-soft a publikováno aNCHOR a Bee Luv Hra Projekt Michael Bude vydán pro Nintendo Switch a Windows PC. Tým však během živého vysílání dal jasně najevo, že v budoucnu plánuje vydat titul na jiných platformách. Zdá se, že tým položil základy vývoje konzolí PlayStation a Xbox. Vydavatel propaguje Projekt Michael K „Dark Action RPGDíky jedinečnému systému, kde akce a volby hráče ovlivní herní svět. Tým také aktualizoval cílové datum vydání na „kolem září“ 2021.

READ  WatchOS 7.4: Funkce Apple Watch již brzy, o kterých si myslíme, že se vám budou líbit

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *