Profesionální výběr objektivu, HDR+, další

Profesionální výběr objektivu, HDR+, další

Červnová funkce bude nadále zaváděna prostřednictvím řady aktualizací aplikací. Pixel Camera 9.4 přináší do Pixel 6/7 Pro a Fold kromě jiných vylepšení také sekci manuálních objektivů.

Stejně jako Pixel 8 Pro, i další dva prémiové skládací telefony Google vám nyní umožňují vybrat si jednu ze tří zadních čoček pro pořízení fotografie. Klepnutím na ozubené kolečko nastavení v pravém dolním rohu (nebo přejetím prstem nahoru) zobrazíte nastavení fotografií. Novou záložku „Pro“ najdete vedle „General“ s výběrem objektivu: Auto nebo Manual.

(Navzdory názvu karty se nejedná o „Pro Controls“ nabízené na Pixel 8 Pro, které umožňují upravit zaostření, rychlost závěrky a ISO.)

Ovladač zoomu nad tlačítkem spouště je nahrazen Ultra Wide, Wide a Telephoto. Když je povolen tento ruční režim, přiblížíte/oddálíte zobrazení. Při pozdějším otevření aplikace Google použije výchozí W.

Pixel 7 Pro

Další změnou je, že Pixel Camera přesunul výběr RAW/JPEG na kartu Pro. Dříve byl pohřben v Nastavení > Pokročilé možnosti. Díky tomu je přepínání mnohem snazší, když budete chtít snímek později profesionálně upravit. Ve srovnání s 8 Pro nezískáte preferované rozlišení: 12MP nebo 50MP.

Tato aktualizace by měla přinést vylepšený výběr snímků pro HDR+ na Pixel 6+, včetně skládacího zařízení a tabletu:

HDR+ je nyní ještě lepší v identifikaci nejlepšího okamžiku vaší HDR+ fotografie pouhým stisknutím tlačítka. Je chytřejší, pokud jde o klíčový snímek, který si vybere k vytvoření kombinovaného vícesnímkového obrazu, s ohledem na kritéria, jako jsou otevřené oči a usmívající se objekty.

Verze 9.4.103.641377609.23 Na aplikaci Pixel Camera se stále pracuje Prostřednictvím Obchodu Play. Připojuje se k sousední aplikaci s červnovými funkcemi a aktualizacemi na straně serveru v posledních dnech:

Od pátku nebyl Android 14 QPR3 ještě široce zaveden.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *