Proces nastavení Pixelu 6 Pro se týká odemykání obličejem

Než byl Pixel 6 oznámen v říjnu, dva marketingové úniky naznačovaly existenci Face Unlock. Tato funkce ještě nebyla vydána, ale my Dříve zmíněno Google na podpoře stále pracuje. Mezitím uživatel, který si nedávno nastavil svůj Pixel 6 Pro, objevil další zmínku o Face Unlock.

On ona konkrétně se objevil Ve fázi „Vyberte zámek obrazovky“ určíte záložní metodu zámku obrazovky. Vzor, PIN a heslo jsou doplněny otiskem prstu a „obličejem“.

Aby bylo jasno, tato osoba nebyla během nastavování vyzvána k nastavení Odemknutí obličejem a poté nedostala možnost aktivace v Nastavení. Tento signál byl spatřen na stabilní verzi s někým přizvukovat Při resetování svého beta zařízení podobnou možnost neviděli.

Po hlubším zkoumání Androidu 12 jsme zjistili, že příslušná stránka nastavení byla na Pixel 6 Pro začátkem roku SD1A.210817.015.A4 (říjen 2021) Počáteční. Není jasné, proč byl nedávno zapnut.

Heslo • Obličej • Otisk prstu

Vzor • Obličej • Otisk prstu

PIN • Obličej • Otisk prstu

V říjnu, než byl ohlášen Pixel 6, Němec A Britští maloobchodníci Obsahuje marketingový materiál, který odkazuje na „odemykání obličejem“. První jmenovaný byl uveden v tisku, zatímco druhý byl na oficiálních fotografiích pořízených společností Google, které ukazují Centrum zabezpečení. Ve skutečnosti snímky obrazovky se záznamem v Obchodě Play říkají „Odemknutí obličejem a otiskem prstu“, ale Google zmínku vymazal krátce poté, co jsme o tom zveřejnili.

zpět v prosinciInformovali jsme o pokračujícím vývoji funkce Face Unlock pro Pixel 6 Pro, který se snaží využít pouze přední kameru ve srovnání s IR polem a Soli na Pixelu 4. Zdá se, že menší Pixel 6 za 599 $ mít tu schopnost.

Více o Pixel 6:

Dylan Russell Přispějte do tohoto článku

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

READ  Hra Knockout City je zdarma

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.