Proč má NSA pravdu v tom, že každý týden restartuje váš smartphone

Proč má NSA pravdu v tom, že každý týden restartuje váš smartphone

Ano, Galaxy S24 Ultra.
obrázek: Florencie Ion/Gizmodo

Jaká ironie Národní bezpečnostní agentura Doporučuje se, aby uživatelé chytrých telefonů čas od času své telefony vypnuli. Ale NSA má pravdu: musíte svůj telefon pravidelně restartovat, abyste ho zbavili démonů. Některé telefony vám dokonce umožňují naplánovat restart, takže na to nemusíte myslet.

Forbes odhalil a Nebezpečně datovaný dokument od NSA Nastínění osvědčených postupů, jak udržet telefon v bezpečí před zlými aktéry v digitálním prostoru. Telefony na obrázku jsou iPhone z roku 2010 s původním domovským tlačítkem a smartphone Samsung Galaxy.

Obsahuje více než tucet tipů, od „Zvažte použití biometrie“ po „Používejte pouze originální nabíjecí kabely“. všechno Základní Věci, které jsem již viděl, ale rada, která zaujala všechny uši, je návrh NSA, abyste zařízení každý týden vypínali a znovu zapínali. Není to systém bezpečný proti selhání, ale může pomoci snížit exploity typu zero-click a phishingový malware.

Pro ty z vás, kteří to slyšíte poprvé, si můžete být jisti, že je to pravda Společný trénink Mezi uživateli chytrých telefonů.

Je to jednoduchý způsob, jak vynutit zpožděnou aktualizaci softwaru nebo odstranit všechny aplikace na pozadí a úniky paměti, které mohou přispívat k extrémně horkému kovovému telefonu. Restartuji často, protože mám ve své oblasti problémy s mobilním signálem – rychlý restart obvykle problém vyřeší, i když moje srdce bije rychle, když čekám, až se ty čárky mobilních služeb vrátí.

Velké množství výrobců to již udělalo Vestavěný Funkce pravidelného restartování telefonu. To zahrnuje zařízení Samsung Galaxy a nejnovější zařízení OnePlus. Google Pixel nemá naplánované spuštění, ale existuje možnost, na kterou můžete přepnout a automaticky restartovat zařízení, jakmile obdrží aktualizaci softwaru OTA (over-the-air). Uživatelé iOS mohou Formulace automatizace Tím se váš iPhone každých pár dní restartuje.

READ  Hráči Random: Animal Crossing objeví neshody v nejnovější aktualizaci

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *