Proč „gangy“ chtějí, aby Obi odstoupil

Slavný hudebník Peter Okoye, známý také jako pan B, tvrdí, že někteří lidé vyzývají kandidáta na prezidenta Labouriste Petera Obiho, aby odstoupil ze soutěže v roce 2023.

Bratr dvojče Paula Okoye řekl, že lidé za hovorem věděli, že Obi je hrozbou.

To je, když v únoru 2023 požádal „frustrované Nigerijce“, aby svůj hněv odnesli k volebním urnám, aby volili Obiho.

Proč nedoporučí Kwankwaso nebo Sowerovi nebo jinému politikovi, aby ze závodu vypadl? Proč @PeterObi? Vědí, že je hrozbou. Drazí frustrovaní Nigerijci, vezměte svůj hněv k hlasování v únoru 2023 a hlasujte pro @NgLabourPeterObi, řada je na Nigerijci! tweetoval prostřednictvím svého ověřeného účtu Cvrlikání Prodej v úterý.

Dodal, že gangy a „příjemci korupce“ byli proti změně s tím, že důvodem nebyla ani jejich etnická příslušnost, ale obávají se jednoty mládeže směrem k volbám v roce 2023.

Nedávné politické vlny se ani netýkají Obiho, řekl hudebník a dodal, že „zkorumpovaní politici“ zklamali miliony Nigerijců.

„Gangy a prospěcháři zkorumpovaného nigerijského státu nechtějí vidět, jak se to změnilo. Nezáleží na tom, jestli jsou Igbo, Yoruba nebo Hausa, když jde o zajištění toho, aby jim moc zůstala, spojí se proti Nigerijcům! Teď, když mladí se spojili, bojí se.

„Síla za @PeterObi je bolest milionů Nigerijců, kteří si zaslouží lepší život, ale jejichž zkorumpovaní politici selhali! Tohle už není o PeterObi. Tohle je o milionech frustrovaných/mladých Nigerijců, kteří chtějí dát svůj hněv k volbám.“ .“

Všechna práva vyhrazena. Tento materiál a další digitální obsah na této stránce nesmí být reprodukován, publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován jako celek ani zčásti bez předchozího výslovného písemného souhlasu společnosti PUNCH.

sdělení: [email protected]

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *