Proč „gangy“ chtějí, aby Obi odstoupil

Proč „gangy“ chtějí, aby Obi odstoupil

Slavný hudebník Peter Okoye, známý také jako pan B, tvrdí, že někteří lidé vyzývají kandidáta na prezidenta Labouriste Petera Obiho, aby odstoupil ze soutěže v roce 2023.

Bratr dvojče Paula Okoye řekl, že lidé za hovorem věděli, že Obi je hrozbou.

To je, když v únoru 2023 požádal „frustrované Nigerijce“, aby svůj hněv odnesli k volebním urnám, aby volili Obiho.

Proč nedoporučí Kwankwaso nebo Sowerovi nebo jinému politikovi, aby ze závodu vypadl? Proč @PeterObi? Vědí, že je hrozbou. Drazí frustrovaní Nigerijci, vezměte svůj hněv k hlasování v únoru 2023 a hlasujte pro @NgLabourPeterObi, řada je na Nigerijci! tweetoval prostřednictvím svého ověřeného účtu Cvrlikání Prodej v úterý.

Dodal, že gangy a „příjemci korupce“ byli proti změně s tím, že důvodem nebyla ani jejich etnická příslušnost, ale obávají se jednoty mládeže směrem k volbám v roce 2023.

Nedávné politické vlny se ani netýkají Obiho, řekl hudebník a dodal, že „zkorumpovaní politici“ zklamali miliony Nigerijců.

„Gangy a prospěcháři zkorumpovaného nigerijského státu nechtějí vidět, jak se to změnilo. Nezáleží na tom, jestli jsou Igbo, Yoruba nebo Hausa, když jde o zajištění toho, aby jim moc zůstala, spojí se proti Nigerijcům! Teď, když mladí se spojili, bojí se.

„Síla za @PeterObi je bolest milionů Nigerijců, kteří si zaslouží lepší život, ale jejichž zkorumpovaní politici selhali! Tohle už není o PeterObi. Tohle je o milionech frustrovaných/mladých Nigerijců, kteří chtějí dát svůj hněv k volbám.“ .“

Všechna práva vyhrazena. Tento materiál a další digitální obsah na této stránce nesmí být reprodukován, publikován, vysílán, přepisován nebo redistribuován jako celek ani zčásti bez předchozího výslovného písemného souhlasu společnosti PUNCH.

sdělení: [email protected]

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *