Proč by se Skotsko nemělo bát Velké Británie, Chorvatska a České republiky v jejich skupině Euro 2020

Je to dlouhé, únavné, nechutné a poněkud ničivé čekání na návrat do země na finálový zápas smysluplné soutěže.

Za posledních 23 let proběhlo několik obrovských turnajů, včetně play-off Anglie, Itálie na Mount Florida a kontrastního nizozemského dvojitého titulu, ale jen málo.

Přihlásit se Do našeho fotbalového zpravodaje

Přihlásit se Do našeho fotbalového zpravodaje

Česká republika však bude největší hrou Skotsko Účastnil se smutku v St. Etienne. Větší než úleva a v říjnu v Srbsku opět vzrostou.

Skotsko zahájilo kampaň Euro 2020 v pondělí.
Skotsko zahájilo kampaň Euro 2020 v pondělí.

V tabulce výše je neuvěřitelná příležitost vytvořit dokonalou historii. Jít na zápasy byla výhra, ale především to skončilo běh porážky.

Nyní může tento tým hráčů vylepšit slogan „návratu do finále“ a stát se vůbec prvním známým týmem v historii země, který postoupí na týmovou úroveň.

Vezmeme-li v úvahu hráče, týmy a manažery, kteří se v minulosti snažili a selhali, byl by to zlatý čestný odznak.

Kvalifikujte se jako VIP

Od chvíle, kdy bylo Skotsko naposledy na turnaji, uplynulo 23 let. Obrázek: SNS

Možnost postupu tří týmů z týmu je samozřejmě ještě více dosažitelná, ale neméně chvályhodná.

Co ty víš? Tento Skotsko Není třeba věřit, že projdete posledními dveřmi do VIP oblasti poslední šestnáctky.

Není důvod, aby se muži Steva Clarka nemohli dostat na druhé místo. Nebo jako vítězové týmu šeptejte.

Německo, Francie nebo Portugalsko: Být jedním z posledních 16 protivníků lze druhého považovat za pyrenejské vítězství. Tým v neúrodném období, země, která prohrála dva z posledních tří zápasů se Skotskem, a tým v kvalifikaci za Ukrajinou. Jsi vyděšený? Ne.

Gareth Southgate, manažer Anglie. Obrázek: S.N.

Bohužel postupuje mimo nás.

Český kamarád

Pokud se zaměříme na týmové záležitosti, někteří se mohou podívat na českou historii a Chorvatsko jako na finalisty světového poháru a jednoho z favoritů Anglie. Ve skutečnosti je čeho se bát.

Česká republika Mít nějaké dobré hráče, ano. Thomas Soosek a Vladimir Koufal se inspirovali ve West Hamu. Patrick Schick je majestátní útočník. Pak měli jeden z nejslibnějších talentů v Evropě, 18letý Adam Hilosek.

Začátkem tohoto roku prohráli s Walesem a nedávno je zaplatila Itálie.

Skotsko je navíc za posledních 12 měsíců porazilo v Hampton Parku, bez toho Andy Robertson A Che Adams. Greg Taylor začal a Paul Hanlon sestoupil z lavičky.

Nelíbí se jim, když se jim dostanete do tváře. Albánie to ukázala v nedávném přátelství. Adams, Lyndon Dykes, John McKinnon, Stuart Armstrong, Ryan Christie účtují, a Vzrušující domácí setkání„Ve svém prvním zápase se to divákům nebude líbit. Existuje reálná šance, že strana Jaroslava Shilhy, který zaplatil hodně duševní energie na ochranu Ontreja Kudelly, který byl uznán vinným z rasového zneužívání esa Rangers Glenna Camaru, bude pronásledován, spěšně a v podstatě se udusil.

Clark v Southgate

Představte si, že Anglie začala zápas vítězstvím a vstupem do hry. Udělej to teď. Zavři oči. Nechte se unést. Skotsko zvítězilo v úvodní hře a nyní je pátek. Nechal jsi práci. Je 20 stupňů. Slunce svítí. Toto je pozdní výkop. Tato rychlost se vyvíjí po celý den. K odstranění okraje máte skříňku nebo dvě. Ty hraješ Le Griffiths„Volné kopy ve smyčce Skotské království. Skotsko zvítězilo ve Wembley poprvé od roku 1999.

Má lepšího manažera než Skotsko Anglie.

Gareth Southgate vypadá jako pohledný muž a mluvil o tom dobře Vezměte si koleno Tváří v tvář odsouzení ze strany některých britských fanoušků.

Ale pokud jde o správu fotbalu, je to jiný příběh.

Southgate je přítelem každého. Ale drtič pod tlakem. Nebudete ho považovat za odpovědného za plánování a zajištění cesty. Víkend v Mnichově. Rezervace letů do Mnichova západ, 112 km od města. Skvělá věc na Airpinu je, že sdílíte skříňku bez oken se čtyřmi lidmi, v bytě, kde žije hostitel, 10 zákazů vycházení v noci a toaleta hlídaná kočkou podvozku. Peklo končí zpáteční letem do Edinburghu přes Dublin přes Amsterdam, aby se ušetřilo 15.

Podle Clarka. Je organizátorem. Logistický muž. Na několik týdnů se ponořil do mnichovského dopravního systému a rozvíjel encyklopedické znalosti o sítích S-Ban a U-Ban. Zná své Marionploty ze svých Heimernplots.

To je předtím, než zjistíte, že mají chyby zabezpečení. Pozitivní vlastnosti Jordan Pickford, Harry Maguire a John Stones jsou vždy následovány „ale …“.

Hex Chorvatska

Pak je tu Chorvatsko. Země, kterou je třeba pochválit za její schopnost produkovat vynikající talenty. Robert Proczynski, Daver Sugar, Tarijo Srna a Luca Motric Country. Skotsko je však země, kterou nelze porazit.

Poslední tým jde do hry se čtyřmi, možná šesti body. 12 000 lidí v Hampton Parku zní jako 1,2 milionu. John McKinn přejede oslnivého Modrica. Lyndon Dykes nosí Dejana Lowrena jako pláštěnku. Kieran Tyrney a Andy Robertson se stali bratry Bash proti Ivanovi Perisicovi.

V příštích několika týdnech bude hurikán, protože se stane něco zvláštního.

Přečtěte si více

Přečtěte si více

„Naše hra je jiná, ale náš cíl je stejný“ – trenér ragby Gregor Downs …

Zpráva od autora:

Děkujeme za přečtení tohoto článku. Protože změna spotřebitelských návyků vyvolaná koronovým virem ovlivní naše inzerenty, počítáme s vaší podporou více než kdy jindy.

Pokud jste to ještě neudělali, zvažte možnost využít digitální předplatné na podporu našeho důvěryhodného deníku ověřeného na základě faktů.

READ  Charlotte je 74letý Leroy B. Pohřeb čes

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.