Příznaky COVID: Máte příznaky, pokud jste ještě COVID-19 neměli?

Stále jich jsou tisíce Případy COVID-19 denně po celých Spojených státech. Ale vyvstávají otázky o těch, kteří COVID-19 nebyl zachycen – Nebo alespoň ti, kteří si mysleli, že nemají COVID-19.

Vedení zpravodajství: Dr. Zania Stamatakiovákterý je docentem a výzkumníkem virové imunologie na University of Birmingham, nedávno prozkoumal toto téma v článku pro Hlídač.

  • „Někteří lidé mohou virus rychle odstranit, protože mají již existující protilátky a paměťové imunitní buňky, které virus rozpoznávají,“ Knihy Stamataki.
  • „Existuje také možnost, že různé imunitní systémy budou reagovat na virus odlišně.“
  • „Je také možné, že někteří z nás mají vzácné typy ACE2, na které se koronavirus nemůže držet.“

příznaky: Existují lidé, kteří možná měli COVID-19, ale nikdy by se to nedozvěděli, protože buď neměli žádné příznaky COVID-19, nebo symptomy COVID-19 z něčeho obviňovali, řekl Dr. William Schaffner, odborník na infekční choroby z lékařské fakulty Vanderbilt University v Nashville, jinak podle a prodlužuje se.

  • „Lidé mohou mít – ale zatím je nemůžeme identifikovat – různé schopnosti odrazit viry nebo bakterie,“ řekl. WebMD.

Ano, ale: Schaffner řekl, že ti, kteří dosud neměli COVID-19, by neměli předpokládat, že mají „obrněný oblek“.

Co pak: Axios Toto bylo nahlášeno Nikdy skupina COVID Mohlo by to vědcům pomoci pochopit, jak vytvořit vakcínu, která by mohla chránit svět před novými proměnnými.

  • John BrooksŘekl to hlavní lékař týmu pro reakci na COVID-19 CDC Axios Myšlenka skupiny „Nikdy COVID“ je „velmi zajímavá“, ale „často nevíme, proč je někdo infikován nebo neinfikován tak podrobně, abychom to odstranili“.

READ  Astronomové právě našli nejbližší pár supermasivních černých děr, jaký byl kdy objeven

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.