Připravuje se Ninja Gaiden a Dead or Alive Reboot

během Hlavní projev Team Ninja na Korea G-STAR Conference, všimněte si různých témat od jejich designové filozofie až po jejich celosvětovou přitažlivost. Byly to však jejich nejpozoruhodnější komentáře na konci konference, které odhalily restart Habiba mrtvý nebo živýA Ninja Gaiden série v práci.

Ohledně těchto projektů nebyly zmíněny žádné podrobnosti, ale o každém významném vývoji vás budeme určitě informovat. Doufejme, že to dá nový život těmto franšízám, aby přivedly fanoušky zpět, zejména v případě mrtvý nebo živý.

Pokud vám to uniklo, podívejte se na to Posouzení Mistrovská kolekce Ninja Gaiden.

Mistrovská kolekce Ninja Gaiden zahrnuje Ninja Jayden SigmaA Ninja Gaiden Sigma 2A Ninja Gaiden 3 Razor’s Edge. Kolekce představuje akční hry nové generaci fanoušků, ale s dalšími možnostmi, jako jsou zbraně s dvojím ovládáním a režim misí pro vracející se hráče.

Hra podporuje čtyři úrovně obtížnosti, jejichž cílem je otestovat hráčské síly a dovednosti jako různé hratelné postavy. Hráči budou také používat různé stupně nástrojů v arzenálu Ryu Hayabusy, když bojuje s velkým zlem.

Mistrovská kolekce Ninja Gaiden Aktuálně k dispozici na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.

READ  Zde jsou finalisté emodži pro Unicode 14.0

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *