Připomenutí: Sada Lego’s Sonic The Hedgehog – Green Hill Zone je nyní k dispozici

Foto: LEGO

Aktualizovat: Sada Lego Ideas Sonic je nyní k dispozici k objednání z webu Lego – v případě, že jste již o prázdninách neutratili dost peněz!

Objednávky jsou v době psaní omezeny na dvě na osobu.

Vezměte prosím na vědomí, že některé externí odkazy na této stránce jsou affiliate odkazy, což znamená, že pokud na ně kliknete a provedete nákup, můžeme obdržet malé procento z prodeje. Prosím čtěte Zveřejnění FTC Pro více informací.


Původní příběh: minulý týden ježek Sonic Byla to sada lega Uniklo to online. Nyní to Lego učinilo oficiální – sada Green Hill Zone Act 1 bude oznámena 1. ledna 2022 za 69,99 $ / 59,99 GBP / 69,99 EUR.

Tuto sadu navrhla platforma Lego Ideas 24letá Viv Grannell ve Velké Británii a upravila ji designér Lego Sam Johnson poté, co odevzdání dosáhlo 10 000 hlasů.

„Každý, kdo si za posledních 30 let užíval videohry na jakékoli úrovni, zná a miluje Sonic – a možná zrychlil pro nezapomenutelný zážitek.“ Okres Green Hill s ním. Tuto sadu jsme navrhli tak, aby byla stejně barevná a zábavná jako její herní verze Okres Green HillPak ji naplnil spoustou velikonočních vajíček a dokonce i cenami, aby fanouškům pomohl užít si některé z jejich milovaných herních ikon zcela novým způsobem.“

Celá tato sada obsahuje 1 125 dílků a obsahuje pět minifigurek: Crabmeat, Moto Bug, Dr. Eggman a Phantom Ruby a také aktualizovaná verze Sonic. Kromě toho je tu 10 truhlic se zlatými prsteny, technický server pro vystřelení Sonica a jeho společníků do vzduchu, odměny za drahokamy a spousta dalších velikonočních vajíček k objevování.

READ  Reggie nenáviděl Donkey Konga a myslel si, že zničí značku Donkey Kong
SEGA Sonic LEGO
SEGA Sonic LEGO 2

Co říkáte na tuto Lego sadu Sonic the Hedgehog? Přidali byste si ho do vlastní sbírky? Komentář níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *