Příliš mnoho špatných rozhodnutí vedlo k havárii Tesly Model S

Příliš mnoho špatných rozhodnutí vedlo k havárii Tesly Model S

Bylo to teprve před pár dny, kdy jsme mluvili o důležitosti Bezpečnostní zařízení na trati. Téměř okamžitě poté majitel velké úpravy Čepel Tesla Model S Na trati málem zemřel, protože neměl na hlavě helmu ani nepoužíval žádné bezpečnostní vybavení jakéhokoli druhu.

Sakra, od Chillin s chit Kanál YouTube, vlastní Tesla Model S Plaid, který upravil pro použití na trati. Odstranil většinu interiéru kromě sedadla spolujezdce a odstranil zadní poklop, to vše ve jménu úspory hmotnosti. Je to stejná Tesla, se kterou se rozhodl projet pod vodou, aby zjistil, zda elektromobil dokáže něco takového a poškodí elektrické pohonné jednotky vozu. Po výměně těchto jednotek a pokračování ve sledování vozu si však všiml, že jeho brzdy nestíhají, což si mnozí majitelé a novináři všimli o sériovém modelu S Plaid. Rozhodl se tedy upgradovat třmeny, rotory a přední destičky novými od Unplugged Performance.

Vylepšené brzdy by měly fungovat mnohem lépe než standardní brzdy, a to díky mnohem větším třmenům, karbon-keramickým rotorům a kompozitním pásovým destičkám. Zadní brzdy však neupgradoval, místo toho je pouze vyměnil za nové skladové díly a zřejmě neupgradoval brzdovou kapalinu. Kapalina krvácela, když to dělalo brzdu, ale neříkalo to nic o aktualizaci kapaliny. Když pravidelně jezdíte 1 000 koňských sil nebo téměř 5 000 liber na trati, pravděpodobně budete používat závodní brzdovou kapalinu.

Po pouhých několika minutách na trati s jeho nově vylepšenými brzdami mu tytéž brzdy změkly, když tvrdě narážel do zatáčky, což ho poslalo do bloku pneumatiky. Než zasáhly brzdy do zatáčky, Chet řekl, že jel 170 mph. Na konci videa Chet řekl, že vysvětlí, co se stalo v připravovaném videu, ale je tu velká šance, že viníkem je zásobní brzdová kapalina.

READ  Mark Wahlberg má svou vlastní ledničku na celý týden nádivky na Den díkůvzdání

Naštěstí Schitt nehodu přežil, ale ne dříve, než utrpěl nějaká traumatická zranění: pět zlomených žeber, zlomené koleno a prasklé ACL. Vzhledem k okolnostem mohla být tato zranění mnohem horší. I když nechci někoho kopnout, když přistane, musím říct, že by byl v mnohem lepší kondici, kdyby použil nějaké Skutečné bezpečnostní vybavení. Pokud se chystáte svléknout auto o hmotnosti 1000 liber speciálně pro práci na dráze, vložte do klece a několik závodních sedadel s vhodnými pásy. Noste také zatracenou helmu. Má štěstí, že žije.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *