PricewaterhouseCoopers oznamuje novou strategii: The New Equation

Strategie organizace se zaměřuje na budování důvěry a dosahování udržitelných výsledků v Ázerbájdžánu a ve světě

PricewaterhouseCoopers odhaluje nový vzorec, globální strategii PwC, která reaguje na zásadní změny ve světě, včetně technologických poruch, změny klimatu, rozbíjení geopolitiky a pokračujících účinků pandemie COVID-19.

Nový vzorec je založen na analýze globálních trendů a tisících konverzací se zákazníky a zúčastněnými stranami a zaměřuje se na dvě vzájemně související potřeby, se kterými se zákazníci v příštích letech potýkají.

První je budování důvěry, která nikdy nebyla důležitější a nikdy nebyla obtížnější. Organizace stále více potřebují získat důvěru v širokou škálu témat důležitých pro zúčastněné strany. Úspěch závisí na zásadních změnách ve způsobu myšlení vedoucích pracovníků, organizační kultuře a systémech a ambicích.

Druhým je dosažení udržitelných výsledků v prostředí, kde je konkurence a riziko narušení akutnější než kdy dříve a společenská očekávání nebyla nikdy větší. Společnosti se musí měnit rychleji a komplexněji, aby přilákaly kapitál, talenty a zákazníky. Úzce navržené transformační iniciativy však příliš často nedosahují výsledků, které slibují. Je zapotřebí nový přístup.

„COVID-19 způsobil vážné narušení společnosti a ekonomiky v Ázerbájdžánu a po celém světě. Zrychlil také sociální problémy, které již postupují v globálním měřítku. Tyto nevratné změny se navzájem komplexně prolínají a Řízení již nelze řešit Problémy, které z těchto změn vyplývají pomocí individuálních prostředků nebo řešení. Nový vzorec PwC je tektonickou změnou, která má přispět k řešení těchto složitých sociálních a ekonomických problémů ve větší míře, než jsme to dělali dříve. K tomu náš tým různorodí profesionálové v celé řadě oblastí Flexibilně spojí lidskou vynalézavost a odbornost s technologickými inovacemi, aby našim zákazníkům pomohli dosáhnout nepřetržitého růstu a budovat důvěru, která slouží jako základ pro takový růst, “řekl Country Managing Partner Ázerbájdžánu Movlan Pashaev.

READ  Spotted Octopus Brewing Company otevřela v pátek v Buffalu

Pan Bashaev dodal, že Ázerbájdžán má dostatek základů pro inovace. Dále zdůraznil, že nová strategie PwC pomůže hospodářskému rozvoji Ázerbájdžánu, využije potenciál místního trhu a vytvoří více příležitostí pro veřejný i soukromý sektor.

Podle nového vzorce PwC pro střední a východní Evropu, jehož je PwC Ázerbájdžán součástí, oznamuje plány na řešení specifických potřeb účastníků zákaznického trhu se zaměřením na ESG, zlepšování dovedností, lidi a nulové iniciativy. V regionu střední a východní Evropy se PwC zaváže:

● Průběžné investice na zlepšení podnikání a rozvoj schopností sloužit klientům v celém regionu ve vztahu k nejnaléhavějším výzvám a příležitostem. To zahrnuje služby širšího zajištění, digitální transformaci, služby prevence finanční kriminality, cloud computing a robotiku a automatizaci.

● Investujte 6 milionů USD v celém regionu během příštích dvou let na podporu místních investic do rozšiřování schopností ESG. To zahrnuje zřízení environmentálního a sociálního centra excelence (ESG) v regionu, které by pomohlo našim klientům poskytovat poradenství ohledně transformace, strategie a podávání zpráv o ESG.

● Poskytněte digitální dovednosti všem našim 12 000 zaměstnancům ve střední a východní Evropě do konce fiskálního roku 22. Navazuje to na probíhající program Digitize CEE, v němž se 9 000 zaměstnanců PwC v uplynulém fiskálním roce zúčastnilo programů digitálního zvyšování kvalifikace, což je investice více než 131 000 hodin školení.

● Rozšiřte bezplatné kvalifikované dobrovolnické programy v celém regionu, abyste pomohli znevýhodněným dětem a komunitám rozvíjet digitální dovednosti. Program vzdělávání o kybernetické bezpečnosti jsme již aktivovali na 5 našich územích (Česká republika, Maďarsko, Kazachstán, Polsko a Rumunsko), přičemž tento program se v příštím roce plánuje rozšířit do nových regionů.

● Vytvořte regionální implementační program Net Zero s cílem pomoci všem regionům ve střední a východní Evropě splnit globální závazek PwC dosáhnout do roku 2030 čistých nulových emisí, který nedávno získal validaci od iniciativy Science-Based Targets Initiative (SBTi).

READ  Monty Python inspiroval Elona Muska k myšlence „účtovat urážky a hádky“

● Přidělení více než 10 milionů dolarů na činnosti v oblasti rozvoje a pohody lidí, včetně zavedení „flexibilních pátek“ a propagace „5 jednoduchých návyků pohody“ na podporu našich smíšených zaměstnanců.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *