Přepracovaný filtr vyhledávání Google přichází na plochu

Loni v prosinci Google zavedl do výsledků vyhledávání tematické filtry v rámci přepracování karuselu na mobilních zařízeních a nyní jsou k dispozici na počítačích.

Vyhledávání vždy vytvářelo filtry pro obrázky, mapy, nakupování, videa, zprávy, knihy, lety a finance. Minulý rok Google přidal související témata označená znaménkem plus, která vám „pomohou jít hlouběji nebo objevit něco nového o konkrétním tématu“.

Pokud například hledáte „nápady na večeři“, mohou se vám zobrazit témata jako „zdravé“ nebo „snadné“. Kliknutím na téma se přidá do vašeho dotazu, což vám pomůže rychle vylepšit výsledky vyhledávání s méně psaním. Motivy jsou dynamické a budou se měnit po klepnutí, čímž získáte více možností a pomohou vám prozkoumat nové oblasti. Pokud například kliknete na „Zdravé“, může se zobrazit další „Vegetariánská“ nebo „Rychlá“.

V posledních dnech se tyto tematické filtry objevily ve výsledcích vyhledávání Google na počítači. Rozbalovací nabídka „Všechny filtry“, která je nezbytná, protože již není nic opraveno, protože vše je seřazeny podle toho, co vidí Google“spolupracujícíU každého dotazu se zobrazí vlevo s widgety, které se nyní zobrazují poblíž okraje obrazovky a mohou vyžadovat posunutí na nešťastnou špatnou stranu

Mezitím na mobilu (webu a aplikaci) Google po představení před několika lety ukazuje kruhový design, který postrádá doprovodné ikony. Na menší obrazovce je toto odstranění stejné, jako když vidíte několik dalších řezů na obrazovce, zatímco karusel je jemnější a téměř zmizí v pozadí. Není jasné, zda byla tato změna široce rozšířena.

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.

READ  Nejčernější Porsche 911 na světě vypadá neskutečně a zmateně

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *