Přejděte a přečtěte si tento příběh o neúspěšném volání 911 na Pixel s MS Teams

Někdy, když se technologie vypne, rád udělám dobrou a náročnou analýzu toho, proč něco nefunguje tak, jak bylo zamýšleno. Mishaal Rahman, bývalý šéfredaktor Vývojáři XDA, vynikající vysvětlení toho, proč volání 911 na Google Pixel 3 s Microsoft Teams selže během skutečné nouze – výstižný název: „Jak chyba v Androidu a Microsoft Teams způsobila selhání volání 911 tohoto uživatele. „

Rahmanův příběh vysvětlit poslední režim Od uživatele Pixel 3, který se zběsile pokoušel zavolat na číslo 911, ale pokusy telefon stále zamrzaly.

I když začnete Přečtěte si článek Odprostřed – nebo dokonce při procházení – stále můžete získat skvělý pohled na to, jak Android interaguje s aplikacemi, jako jsou Teams, které mají funkce telefonování:

I bez analýzy dešifrovaného kódu aplikace Microsoft Teams je snadné potvrdit, že došlo k chybě aplikace, která způsobuje nadměrnou registraci instancí PhoneAccount. Když je aplikace Microsoft Teams nainstalována, ale uživatel není přihlášen, Každé studené spuštění aplikace má za následek vytvoření další instance PhoneAccount.

Pokud máte na svém telefonu Android aplikaci, jako je Teams, která může provádět „telefonní hovory“ (něco jako běžný mobilní hovor), Článek vysvětluje do hloubky Jak se aplikace přidá do seznamu „telefonních účtů“, které může systém používat.

Pokud jste někdo, kdo se zajímá o vnitřní fungování Androidu – konkrétně o to, jak může operační systém uvíznout při nouzových telefonních hovorech (a kde to Microsoft udělal špatně), měli byste Pojďte si přečíst tento článek.

READ  Nyní můžete najít zvířecí křížící se hvězdné úlomky v reálném životě, ve formě cukroví

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *