Přehlídka platforem Warner Bros Objevte sporty Každý okamžik jako hvězdy v pátrání po titulu Speedway of Nations

Národní hrdost je na spadnutí, protože nejlepší světoví jezdci odložili své osobní ambice na pouhý týden v boji o každoroční titul FIM Speedway of Nations.

Od středy na Vojens Speedway v Dánsku se bude 15 národů snažit vyhrát poslední cenu v soutěži Speedway Teams Competition, prvním závodě FIM Speedway Nations nové éry pod vedením globálního promotéra Discovery Sports. Události.

Velká Británie se snaží obhájit titul, který nezapomenutelně vyhrála na Belle Vue loni v říjnu, ale hvězdně obsazený polský tým – vedený superstar Bartoszem Smárzlikem – bude mít návrhy, aby vyhrál svůj první šampionát MotoGP poté, co skončil druhý za poslední tři roky.

Plochá dráha

„Musíme být v klidu“ – Lambert podporuje GP, aby si udržel titul Grand Prix of Nations

před 20 hodinami

Šestinásobný mistr světa v motocyklovém sportu Tony Richardson Během čtyř dnů intenzivní konkurence v jižním Dánsku bude na místě poskytovat své odborné znalosti a analýzy. se k němu připojí táta stevens A Scott Nichols Kdo se bude živě hlásit z trati a zpovídat jezdce, kteří se dostanou do novin.

Zobrazí se platformy Warner Bros. Discovery Sports in Europe, Discovery +* a aplikace Eurosport, všech 22 kvalifikací ze Semifinále 1 (19:00 – 21:45 CST ve středu 27. července) a Semifinále 2 (19:00 – 21:45 SELČ) Střední Evropa ve čtvrtek 28. července) se třemi nejlepšími zeměmi z každé – plus hostitelské Dánsko – se kvalifikují do sobotního finále (30. července 19:00 – 21:45 SEČ). Finále bude opět živě vysíláno na Discover+* a aplikaci Eurosport v celé Evropě a také na lineárním Eurosportu ve Spojeném království a Irsku a Warner Bros. Discovery zdarma ve vzduchu na dánských 6’eren.

Plochá dráha odemčená – Tony Rickardson vysvětluje veškeré potřebné vybavení

Discover + * a aplikace Eurosport budou v pátek 29. července (19:00-21:45 SELČ) vysílat také soutěž SON2 (do 21 let).

Fanoušci Speedway budou moci znovu vysílat to nejlepší z Vojens, když bude 45minutový briefing k dispozici ke zhlédnutí na platformách Warner Bros. Objevování napříč Evropou (prostřednictvím Discover+, aplikace Eurosport, Eurosport UK, 6’eren v Dánsku), asijsko-pacifickým regionem (prostřednictvím Eurosportu) a Středním východem a severní Afrikou (prostřednictvím Eurosportu) v úterý 3. srpna.

Scott Young, senior viceprezident pro obsah a produkci ve Warner Bros. Discovery Sports: „Zobrazování živého obsahu motoristického sportu patří mezi největší a nejrozmanitější kdekoli a my jsme odhodláni přinášet ty největší příběhy z tohoto sportu co nejširšímu publiku. Tento přístup je ztělesněn v našem zpravodajství o tolik očekávaném motocyklovém závodě a nemůžeme se dočkat, až akce začne tento týden.

„Naše jedinečná kombinace zkušeností na místě a inovací na obrazovce, rozsáhlé zpravodajství o Eurosportu a Discover+ plus bezplatný přístup k dánským fanouškům a vylepšené vyprávění příběhů a zpravodajství na Eurosport.com se spojí a vytvoří to nejlepší Motokrosový zážitek jako první pro fanoušky. Fanouškům poskytuje více způsobů, jak se zúčastnit soutěže, než kdy předtím.“

FIM Speedway of Nations Semifinále 1 Line-Up, středa 27. července: Německo, Polsko, USA, Lotyšsko, Finsko, Austrálie, Ukrajina
FIM Speedway of Nations Semifinále 2 Line-up, čtvrtek 28. července: Česká republika, Velká Británie, Francie, Švédsko, Itálie, Norsko, Slovinsko

Finále FIM Speedway of Nations, sobota 30. července: Nejlepší tři národy z každého semifinále plus hostitelská země Dánsko

Pro nejnovější zprávy, pohledy a rozhovory z FIM Speedway of Nations přejděte na https://www.eurosport.com/speedway/

Plochá dráha

Rasa národů vysvětlena: Jak funguje Splendor a korunuje mistry světa

Včera v 07:26

Plochá dráha

„Bude to dobré pro dánské motocykly“ – Madsen je přesvědčen, že SON doma vyhraje

19.07.2022 v 09:45

READ  Covid-19 Živé aktualizace: Omicron, testování vakcín a novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.