Představte si draka v Las Vegas dnes večer na vrcholu Elite Stadium

Představte si draka v Las Vegas dnes večer na vrcholu Elite Stadium

Když Dan Reynolds vysvětluje, jaký dopad na něj jako umělce mělo Las Vegas, přirovnává toto město k jedné z největších rockových kapel této jednotky.

„Výstřednost a prostornost města, akusticky, pro mě byly vždy skvělé,“ říká prezident Imagine Dragons o svém rodném městě. „Jedna z mých oblíbených kapel je Queen a myslím, že Freddy (Mercury, zpěvák skupiny) byl vždy velmi velký a hudba byla neobvykle velká a pestrá a chodila všude – prostě výstřední a skvělá a vždycky se mi líbila která – která.

Pokračuje: „Vegas to zahrnuje a myslím, že to kapelu v této oblasti více posouvá. Jsem v srdci umělec. Narodil jsem se a vyrostl v Las Vegas.“

Jeho kapela předvádí svou dosud největší show v Las Vegas, dnes večer na stadionu Allegiant.

Imagine Dragons křižují na podporu svého nového dvojitého „Mercury Acts 1 & 2“, bolestivého a nadějného cyklu písní, který byl hluboce ovlivněn ztrátou.

Očekávejte dvouhodinovou show s vokálním setem uprostřed a mixem nového materiálu s hranatými hity jako „Radioactive“, „Thunder“ a „Believer“.

Aktuální turné kapely navazuje na evropské turné v létě. Mezi vrcholy: Imagine Dragons, která na dvě představení v České republice přilákala přes 115 000 fanoušků.

Reynolds přivedl svou rodinu s sebou na většinu turné.

„Všechny mé dny volna byly procházky po městě s mými dětmi, chození do různých parků, prohlížení různých scenérií,“ vzpomíná, „jen proto, abych jim ukázal svět, což považuji za největší potěšení. Je toho tolik, co se stalo za posledních sedm měsíců, když cestujete každý den“.

Bylo to první rozšířené podnikání Imagine Dragons od pandemie a Reynolds si všiml rozdílu.

„Každá show byla pro lidi důležitá, jít ven, prostě být mezi jinými lidmi,“ říká. „Je to něco, co teď lidé berou mnohem méně.“

READ  České panenky ožívají v pokračování rodinného dobrodružství Malý muž 2 režiséra Radka Berana

Kontaktujte Jasona Bracelina na adrese [email protected] nebo 702-383-0476. Sledujte @jbracelin76 na Instagramu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *