Předsezónní náhled: Avalanche vs Dallas

Předsezónní náhled: Avalanche vs Dallas

Colorado Avalanche vs. hvězdy Dallasu
19:30 GMT | Ball Arena
Hodinky: TNT
Poslouchat: 92,5 FM / 950 AM


Colorado Avalanche se znovu utká s Dallas Stars, tentokrát doma v Paul Areně. Po vítězství 3:1 v neděli večer Avs doufají ve stejné skóre v předsezónním finále, kdy ve středu v 19:30 MT vypustí kotouč.

V nedělním zápase vedli Avalanche 5:5 na pokutové kopy. Arturi LaconinA Miko RantanenA Eric JohnsonA Cal MakarA Devon Toze A Josh Manson Všichni si odbyli předsezónní debut. Likonen vstřelil jediný hrací gól týmu večera.


Odkazy

Na konci let 1980-81 vyhrála legenda franšízy Peter Stastney z (tehdejšího) Quebec Nordic Calder Memorial Cup, který se uděluje „hráči vybranému jako nejúčinnější ve svém prvním roce soutěže v National Hockey League.“ Stastney porazil Larryho Murphyho z Los Kings Los a Dona Poppera z Minnesota North Stars (tehdy).


datum

V historii série Avalanche nasbírala 70 zápasů superhvězd, což je šestý nejvyšší počet vítězství proti jakémukoli soupeři. Colorado také skórovalo 163 při hraní hvězd, což je sedmý nejvyšší součet v historii franšízy.


Seznam sestav

Gabriel Landskog Sezónu odstartuje za Avs (zranění dolní části těla). Darren Helm A Valery Nesushkin (Spodní část těla) Bruslení, Nicushkin se připojil k týmu jako plnohodnotný účastník.

Jason Robertson nadále odchází od hvězd kvůli probíhajícímu sporu o smlouvu.


Prozkoumejte hvězdy

Navzdory tomu, že zakončil sezónu s rekordem 46-30-6 a odehrál sedm těžkých zápasů proti Calgary Flames, se Dallas po třech sezónách rozhodl rozejít s hlavním trenérem Rickem Bownessem. Bowness skončil s rekordem 89-62-25.

Aby nahradil Bownesse Dallase, přivedl Peta DeBoera, který opustil Vegas Golden Knights na konci minulé základní sezóny a skončil s týmem s číslem 98-50-12. DeBoer se objevil ve finále Stanley Cupu jako trenér — v roce 2012 s New Jersey proti konečnému šampiónovi Los Angeles Kings a v roce 2016 se San Jose Sharks, kde prohrál s Pittsburgh Penguins.

READ  Sport v televizi: pátek 28. května 2021

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *