Předpovědi zápasů Litva vs Česká republika, tipy na sázky a šance na výhru

Předpověď zápasu Litva vs Česká republika, tipy na sázky a kurzy |  4. července 2022

Litevský národní tým vyhrál všech pět zápasů v aktuální kvalifikaci mistrovství světa. Zakončí Litevci skupinovou fázi s maximálním skóre? Vyberme několik sázek.

Získejte uvítací bonus!

Litva je v této fázi skupinové fáze kvalifikace mistrovství světa 2023 velmi sebevědomá a potvrzuje své místo jako jeden z nejsilnějších týmů. Za povšimnutí však stojí nízká úroveň jejich konkurentů: s výjimkou České republiky, Bosny a Bulharska. Litevci neměli důstojného soupeře.

V předchozím zápase tým vedený novým trenérem algiris Kazisem Maxvitesem porazil na silnici Bulharsko 72:70. Litevci předváděli výborný basketbal – 11 hráčkám se podařilo skórovat.

Česká republika nezačala ve skupině špatně, prohrála první tři zápasy. Pak se ale vrátili do závodu o vstupenku na Světový pohár. Češi na konci února porazili Bulharsko 83:80. Ve svém prvním utkání v létě si poradili s národním týmem Bosny a Hercegoviny – 93:81. Obránce NBA Thomas Satoransky dosáhl double-double za 13 bodů a 10 asistencí. Nezbývá, než se dobře ukázat v dalším utkání v Klajpedě a Češi budou dál bojovat o právo hrát na mistrovství světa.

Litevci v dalším zápase nic nepotřebují. Tým se v dalším kole dostal na první místo a zapsal si první místo v pořadí skupinové fáze. To znamená, že Česká republika v čele s vynikajícím Tomášem Satoranským má velkou šanci na úspěch. Navíc pro Čechy je tato hra velmi důležitá.

Česká republika bude Litvě klást vážný odpor. Snad budou blízko vítězství.

  • TelecomAsia Sport hledá snookerové rady. Kontakt [email protected] Pro více informací.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.