Předpovědi pro evropskou ligu UEFA 2021, výběr: Evropský fotbalový expert odhaluje nejlepší sázky Arsenalu na Slavii Praha

Nabídka Arsenalu dostat se podruhé do finále Evropské ligy ve třech sezónách se obnovila ve čtvrtek, když Arsenal hostil obhájce titulu Slavia Praha v první části čtvrtfinále Evropské ligy na Emirates Stadium v ​​Londýně. Arsenal je desátý v pořadí Premier League, v sobotu podlehl Liverpoolu 3: 0. Slavia Praha zatím hraje v domácí sezóně 20: 0–5. V neděli unikl tým bezbrankové remíze v Brně.

Výkop je nastaven na 15:00 ET na Paramount +. Arsenal je v William Hill Sportsbook uveden jako oblíbený -187, zatímco Slavia Praha je v posledním kurzu Arsenalu proti Slavii Praha poražen o 500 více. Přineste kravatu + 320. Více než méně než celkový počet vstřelených gólů je 2,5. Než zamknete tipy na Slavia Praha vs Arsenal, ujistěte se, že jste na tom dobře Podívejte se na předpovědi a tipy na sázení Evropské ligy UEFA od fotbalového experta SportsLine Martina Greena.

Toužíte po větším pokrytí globální hry? Poslouchejte níže a pokračujte Jaký cíl! Denní fotbalový podcast CBS Vezmeme vás mimo pole a po celém světě za účelem komentářů, náhledů, shrnutí a dalších informací.

Poté, co několik let pracoval v odvětví sportovních sázek, se Green stal profesionálním a profesionálním spisovatelem sportu. Od té doby byly jeho volby v evropském fotbale na místě. Green od sezóny 2017-18 vydělal přes 18 200 USD oproti sázkařům 100 USD.

Nyní se Green zaměřil na Arsenal proti Slavii Praha. Mohl bys Vydejte se na SportsLine a podívejte se na jeho tipy. Zde je mnoho možností a trendů mezi Slavií Praha a Arsenalem:

  • Arsenal vs Slavia Praha Spread: Arsenal -0,5 (-180)
  • Arsenal vs Slavia Praha pod: 2,5 gólu
  • Peněžní linie mezi Arsenalem a Slavií Praha: Arsenal-187, Slavia Praha +500, remíza +320
  • ARS: V této sezóně skórovalo v Evropské lize patnáct hráčů
  • SLA: Tým vyhrál ligu třikrát za čtyři sezóny

Proč bych měl podporovat Arsenal

Arsenal má v historii české soutěže úspěch. V osmi zápasech proti českým klubům dosáhl Arsenal sedmi vítězství a jedné remízy. Ve skupinové fázi Ligy mistrů 2007/08 porazil Arsenal v Londýně Slavii Praha 7: 0. Výsledkem zůstává největší evropské vítězství doma a největší kontinentální porážka Slavie Praha.

Navíc je těžké porazit Arsenal doma. Celkový domácí rekord Arsenalu v Evropské lize UEFA je 16-4-3.

Proč by Slavia měla podporovat Prahu

Slavia Praha již na cestě do čtvrtfinále vyřadila dva mocné nepřátele. Klub šokoval Leicester City v 32. kole a Rangers v 16. kole. Úspěch nad Leicesterem City zahrnoval vítězství 2: 0 na King Power ve druhé etapě.

Slavia Praha navíc čelí týmu Arsenalu, který nebyl po celou sezónu stabilní. Před reprezentační přestávkou si Arsenal vedl v Tottenhamu dobře 2: 1, ale poté musel ze tří branek bojovat o remízu 3: 3 ve West Hamu. Stalo se tak před sobotní porážkou Arsenalu 3: 0 v Liverpoolu.

Jak funguje výběr z Evropské ligy mezi Slavií Praha a Arsenalem

Green se na tomto zápase rozešel a zatímco se opíral o součet, objevil důležitý faktor X, díky němuž skočil na jednu stranu. Přejděte na SportsLine a podívejte se na jeho analýzu a nejlepší tipy.

Kdo tedy vyhraje Arsenal proti Slavii Praha? Kde je veškerý podíl? Navštivte SportsLine hned teď, abyste zjistili, která strana peněžní linie Slavie Praha pro Arsenal má veškerou hodnotu, a to vše od evropského fotbalového experta, který od sezóny 2017-2018 vydělal přes 18200 $ za 100 $., A zjistit.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.