Před poklesem teplot se očekávají vydatné deště a silný vítr

co je nového: Velká bouře se ze čtvrtka na pátek přesune na severovýchod a přinese silné deště, silné bouřky a obavy ze záplav na pobřeží. Poté, co opustí systém, se o vánočním víkendu přehoupnou.

Co pak: Budou to jedny z nejchladnějších Vánoc, které jsme tu za chvíli měli, a tato hluboká zima nás neopustí dříve než v polovině příštího týdne. I když Silvestr se zdá mírnější.

Blížící se bouře přinese déšť, vítr, pobřežní záplavy a nižší teploty, říká Addison Green, meteorolog Storm Watch.

předpověď počasí:

Přes noc: Větší oblačnost s téměř žádným větrem způsobí, že noc nebude příliš chladná. Do sezónních úrovní zamíříme sotva, když se ochladí vítr. Střední Nízká: 28. Nízká: Nejvyšší 20 s.

Čtvrtek: Storm Watch (PM) – Během ranní špičky přejdeme z převážně oblačnosti na zataženo, přijdou polední přeháňky a teploty pomalu stoupají. Přes noc se déšť změnil na mírný až silný a teplé teploty pokračovaly až do pátku. Průměrná – vysoká: 43. Výšky: Horní 40 až 50 s. Spodní části: horní 40 až spodní 50.

Pátek: Storm Watch – Mírný až silný déšť přichází v dávkách se silným, silným větrem od rána do poledne. Je zde šance na krátkou změnu na zimní mix a poté je možné sněžit v odpoledních/večerních hodinách, jak přechází arktická fronta. Do soboty budou teploty klesat z mírných na chladnější. Nadmořské výšky: Vysoká padesátá léta. Minimum: od poloviny 10. do 20 s.

Sobota: Štědrý den – hořkosladký výbuch – polojasno, větrno a chladno! Zní to jako: 10 sekund málo. Výška: polovina dvacátých let. Minimum: nízké až střední desítky.

Neděle: Štědrý den – hořkosladký výbuch – většinou slunečno a stále velmi chladno! Pocit: střední skóre. Výška: horní dvacítka. Minima: horní desítky.

Pondělí: Začíná Kwanzaa – slunečný den s nárazovým větrem a stále podprůměrný trend. Vypadá to: 20 sekund málo. Highs: Low 30 sekund. Poklesy: Nízké 20 sekund.

Úterý: Spousta slunečního svitu a hlubokého chládku prodlévajícího s menším větrem kolem. Výšky: Střední až horní 30s. Minimum: horní dvacítka.

Středa: Polojasno s pokračujícím táním sněhu. Výšky: Až 30 až 40 sekund. Minimum: horní dvacítka.

Čtvrtek: Další slunečný a suchý den s monzunovými teplotami. Výšky: Až 30 až 40 sekund. Minimum: polovina 30s.

Pátek: O dotek mírnější s většinou slunečnou oblohou. Výška: horní čtyřicítka. Minimum: horních 30s.

Sobota: Silvestr – Většinou oblačno až zataženo s možností deště. Highs: Low 50 sekund. Minimum: polovina 40. let.

READ  Bidenova vláda ukládá sankce vyšším ruským úředníkům za otravu a uvěznění Navalného

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *