Pražský festival Kulach 6. května – Shawnee News-Star

Pražský festival Kulach 6. května – Shawnee News-Star

místní zprávy


Malé město Praha, Oklahoma zve všechny na oslavu českého dědictví a 62. narozenin komunityZkratka II Pražský festival Koláci v sobotu 6. května 2023.

Nebudou chybět krásné české kroje, které nosí měšťané, spousta lidového tance a ten večer zdarma pouliční tanec v polce spolu s korunovací královské rodiny. V 10:15 a 12:40 vystoupí Czech Dancers in Prague, ve 13:00 bude následovat Kroj Parade (Czech Fashion).

Zábavná show začíná v 11 hodin, takže si tuto atrakci se Sooner Schooner taženým malými bílými poníky Boomer a Sooner nebudete chtít nechat ujít. Tématem průvodu je Prague Kulache Festival, kde je každý jeden den Čech.

Na Main Street bude 20 stánků s občerstvením se vším, na co si vzpomenete, od indických tacos po grilovaná masa, grilované kukuřičné klasy, párky v rohlíku, Philly cheesesteaky, hamburgery, gyros, hranolky, nachos, nálevkovité dorty, pouliční tacos, klobase s kysaným zelím a samozřejmě spoustou ovoce plněné koláčem.

V Park Pavilonu 2 je také možnost zakoupit české šperky, křišťál a další dovoz z ČR.

V amfiteátru bude celý den volná zábava, karneval, autosalon, umělecká řemesla a pivní zahrádka.

Navštivte stránky na adrese praguekolachefestival.com Podívejte se na nabídku zábavy. Domácí mazlíčky prosím nechte doma, na festivalu nejsou povolena žádná zvířata s výjimkou služebních psů.

READ  Výhradní! Bijay Anands World Yoga Journey před Mezinárodním dnem jógy

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *