Právě probíhá Czech Republic Tourism Roadshow

Právě probíhá Czech Republic Tourism Roadshow

Česká republika v pondělí 30. ledna v Cebu City oficiálně zahájila turistickou roadshow „Discover Czechia 2023“ na Filipínách, kterou pořádá její velvyslanectví v Manile ve spolupráci s Czech Tourism s cílem propagovat středoevropskou zemi. Filipíny jsou atraktivní destinací pro turisty.

Kromě „Queen City of the South“ představovala roadshow řadu cílených prezentací a obchodních jednání v Angeles City, Pampanga (31. ledna) a Makati City (1. února). Zdůraznil různé turistické atrakce v „Česku“ – včetně jeho historických měst Praha a Český Krumlov, jeho slavných hradů a zámků, přírodních divů, náboženských míst a také jeho pulzující kulinářské a nákupní scény.

Cílem obchodních jednání je navázání nových partnerství mezi českými touroperátory a jejich filipínskými protějšky. Tato spolupráce má přispět k růstu a rozvoji odvětví cestovního ruchu v obou zemích.

„Jsme nadšeni, že můžeme na filipínském trhu ukázat krásu a rozmanitost Česka,“ řekla velvyslankyně Jana Šedivá. Věříme, že od naší bohaté historie a kultury po naši krásnou krajinu a vynikající kuchyni [our country] Pro každý typ cestovatele je něco.“

Zástupci cestovních a turistických společností v Cebu se připojili k provincii turistické karavany.

Discover Czechia 2023 zahajuje Český národní pavilon na výstavě Travel Tour Expo Filipínské asociace cestovních kanceláří (PTAA) od 3. do 5. února 2023 v SMX Convention Center v Pasay City. Návštěvníci pavilonu budou mít možnost si pavilon prohlédnout. Bohatá historie země sahá od středověku až po současnost a umožňuje nahlédnout do příběhů některých z jejích ikonických symbolů.

Návštěvníci se navíc mohou ponořit do české kultury se speciálním loutkovým divadlem a ochutnávkou slavného českého piva.

„Vyzývám všechny účastníky, aby navštívili PTAA Travel Tour Expo [our] Národní pavilon,“ zdůraznil český velvyslanec. „Doufáme, že tato akce pomůže zvýšit počet filipínských turistů navštěvujících Cekia v nadcházejících letech.“

READ  Zprávy: 3. května - 2021 Solidarita NATO s Českou republikou během cesty do Prahy Vedoucí vojenské skupiny potvrdil.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *