pozval Fauciho, hlavního učence, aby informoval výbory sněmovny; Dotaz na telefonní hovor

Jeden z vědců poslal e-mail Dr. Anthony Fauci Během prvních dnů roku COVID-19 Vypuknutí viru, které vypadalo, jako by bylo zkonstruováno.

Následující večer se vědec připojil k dalším odborníkům na základě hovoru s hlavním patologem a o několik dní později odmítl myšlenku vytvořeného viru jako „crackbotovou“ teorii.

Spisovatel New York Times zasáhl FAUCI na pohotovostním oddělení OP-ED

Dva vyšší domácí republikáni nyní chtějí vědět, jak by vědec mohl velmi rychle přinést tak dramatickou změnu názoru na virus, který i nadále trápí špičkové odborníky.

Zástupce Jim Jordan, R-Ohio, Řekl ve čtvrteční zprávě Kristian Andersen, virolog z Scripps Research Institute v Kalifornii, se zajímal o to, o čem se hovořilo během hovoru, což mohlo přispět ke změně názoru.

Andersenův e-mail byl propuštěn s další skupinou v červnu.

E-mail je částečně přečtenNapsal: „Neobvyklé rysy viru tvoří opravdu malou část genomu (<0,1%), takže je třeba skutečně pečlivě prozkoumat všechny sekvence, abychom zjistili, že některé (pravděpodobné) rysy se zdají být vytvořeny,“ v e-mailu připustil, že výzkum byl v raných fázích a že jeho tým potřebuje více času, aby mu lépe porozuměl.

Jordan, hodnotící člen soudního výboru Sněmovny, a zástupce James Comer, R-Ky., Hodnotící člen Sněmovny pro dohled a reformu, v dopise Andersenovi uvedl, že e-mail byl zaslán 31. ledna 2020. následující večer to byl Andersen a „několik dalších mezinárodních virologů“ je v kontaktu s Fauci.

Brett Stevens z New Yorku kritizuje média nad teorií LAB-LEAK: Ti, kdo se obávají „dezinformací“, si ubližují

Republikáni uvedli, že obsah hovoru zůstává temný, ale mezi rozhovorem a 4. únorem 2020 poslal Andersen e-mail Dr. Peteru Daszakovi, generálnímu řediteli EcoHealth Alliance, který označil člověkem vytvořený nápad za jednoho z „klíčových jezdců“ teorie obíhající v tuto chvíli. „

READ  Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) doporučuje dvojité masky, které pomáhají chránit před COVID-19

Podle prohlášení Andersen napsal Daszakovi: „To zjevně není tento případ.“

Andersen, Národní institut pro alergie a infekční nemoci na fauci, a Daszak nereagovali na e-maily od Fox News po pracovní době s žádostí o komentář.

Do tří dnů, bez vysvětlení, proč zástupci napsali, „jste zcela převrátili svůj názor a začali pojmenovávat teorii, která dala důvěryhodnost„ teorii cracků “.“ Zdá se, že primární rušivou událostí byl konferenční hovor z 1. února s Dr. Fauci. Máme velký zájem o pochopení toho, co se stalo při tomto volání, nebo co se zdálo, že věda způsobila tak dramatickou změnu ve vaší hypotéze týkající se inženýrství COVID-19. Proto žádáme o brífing na úrovni personálu co nejdříve, nejpozději však 5. srpna 2021. “

Andersena na sociálních médiích bránili ti, kteří tvrdí, že je běžné, že vědci mají sofistikované teorie o nemocech.

KLIKNĚTE ZDE PRO APLIKACI FOX NEWS

Prohlášení republikánů ve výboru pro dohled nad domem požadovalo, aby se Fauci připojil k Andersenovi a diskutoval o výzkumu získávání zaměstnání Provedeno v laboratoři ve Wu-chanu.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *