Pověsti: iPhone 16 Pro bude mít nejtenčí rámeček smartphonu na světě

Pověsti: iPhone 16 Pro bude mít nejtenčí rámeček smartphonu na světě

I když iPhone 16 Pro bude většinou připomínat design telefonu iPhone 15 ProOčekáváme drobné změny. Velikosti obrazovek Pro i Pro Max se mírně zvětšují a můžeme také vidět další výrazné snížení viditelných černých okrajů kolem obrazovky.

tento Podle IceUniversekterý říká, že iPhone 16 Pro může ve skutečnosti obsahovat nejtenčí rámečky smartphonu na světě.

Toto tvrzení hovoří o okrajích, které obklopují obrazovku. Design displeje Dynamic Island se letos nezmění a bude vypadat stejně. Existují určité zvěsti, že Face ID bude integrováno pod obrazovku, a tak se odemykání sníží na kruhový otvor u špičkového iPhone 17 v roce 2025.

U iPhonu 16 Pro a Pro Max se očekává, že aktuálně tenký rámeček bude ještě tenčí. To staví na zmenšení rámečku, které již bylo vidět z řady 14 na řadu 15, kde se rámečky zmenšily z přibližně 3,5 mm na méně než 2 mm. Myslíme si, že 2mm limit se letos na podzim s iPhonem 16 Pro zmenší.

Ve skutečnosti tato nejnovější fáma potvrzuje předchozí reptání dodavatelského řetězce. Apple údajně používá technologii BRS pro svých nadcházejících 16 Pro displeje nebo technologii „Border Reduction Structure“. Vodiče a obvody poblíž okraje desky musí být ohnuty dolů, aby se toho dosáhlo. To údajně způsobilo určité výrobní problémy během náběhu výroby.

Kromě toho, že vypadá skvěle, zmenšení rámečků vyrovná část nárůstu celkové velikosti zařízení v důsledku skutečně zvětšených velikostí obrazovky.

Očekává se, že iPhone 16 Pro bude mít 6,3palcový displej oproti 6,1 palce. iPhone 16 Pro Max bude mít 6,9palcový displej oproti 6,7 palcům úhlopříčky. Telefony budou v ruce stále o něco větší, ale ne o tolik, pokud se zároveň nezmenší rámečky.

Apple oficiálně představí řadu iPhone 16 letos na podzim, pravděpodobně na mediální akci v září. Kromě vylepšení displeje mezi další očekávané novinky patří nejnovější procesor A18, nové tlačítko pro snímání citlivé na fyzickou sílu, které uživatelům pomůže pořizovat fotografie a videa, a 5x zoom poprvé dosáhne svého maxima.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *