Pověst: Hry pro více lidí možná přicházejí na konzole

Pověst: Hry pro více lidí možná přicházejí na konzole

Na sociálních sítích je nový zasvěcenec, a i když tady máme tendenci se na ně dívat se svraštěným obočím zatlačte krabiciTo se nedá popřít práskač ví, co se děje. Prostě to neproniklo celý od Sony herní stav dříve v měsíci, ale vyšly také úhledně Náš poslední: Část první den vydání.

vůdce Nejnovější tweet Všechno to potvrzuje Něco Stává se to se sérií Persona. Dříve dnes řekli „P3R5ON4“. Nyní není potřeba génia, aby určil, co se zde škádlí: Persona 3 FESA Persona 4 ZlatáA Persona 5 Royal Pravděpodobně přichází na více platforem. Vzhledem k načasování a předchozí exkluzivitě PlayStation se vydáme na hubu a předpokládáme, že bude oznámeno pro platformy Xbox.

Velký zájem by však mohl být i pro hráče PlayStation, vzhledem k tomu, že Persona 3 FES nebylo možné hrát na PS5 nebo PS4 – a zatímco Atlus před dvěma lety přenesl Personu 4 Golden na PC, stále je to omezeno také na PS Vita. . my ÚdajněNo, pokud konzolové porty opravdu přijdou, budou spuštěny také na PlayStation – ale v dnešní době nikdy nevíte, že? Nebudeme si lhát Bude Najděte porty pro všechny tři osoby tanec Zábavné hry po tomto škádlení.

možná užitečné, Osoba 5 Nedávno odebráno z Kolekce PS Pluscož naznačuje přítomnost nějaký Pohyb, ke kterému dochází se strunou. Samozřejmě budeme mít oči otevřené a dnes vám dáme vědět, co se skutečně stane.

READ  Nalezení 24palcového M1 iMac rozebraného ... vlastně ne moc uvnitř

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *